Nejlevnější hypotéka s nízkou splátkou.


Vyberu pro váš domov správnou banku.

Nejlevnější hypotéka

Pečlivě vybraná banka

Při nákupu auta se nebudete zabývat pouze jeho výkonem, ale budete se zajímat také o spotřebu, náklady na servis a praktičností vozidla.

Stejně tak při výběru hypotéky nebudete vybírat pouze podle úrokové sazby. Aby byla hypotéka nejlevnější, je nutné sledovat další parametry.

Využijte mé zkušenosti a vaše hypotéka bude mít nízkou splátku, nulové poplatky a bude správně nastavena.

Vyjednám pro vás nejlepší hypotéku s bezkonkurenčními podmínkami na trhu.

Spolupráce

Šetřím váš čas

Připravím vám vhodný způsob financování vaši vysněné nemovitosti. Za nízkou splátkou bude pečlivě vybraná banka.

O nic se nestaráte, nebudete chodit do bank, studovat podmínky a srovnávat - od toho máte mě. 

Proč si zvolit mě?

Neprodávám, ale radím

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou více jak desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Nejsem velká korporace. Nebuduji MLM systém. Nežene mě okamžitý zisk, ale dlouhodobý vztah. Mám dlouholeté klienty a vím, že se můžu každému hrdě podívat do očí.
 • ŠETŘÍM VÁŠ ČAS
  Kontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji, jsem tady pro Vás. Podpisem smlouvy práce investičního a finančního poradce nekončí, ale začíná. Jsme spolu v kontaktu. Na čem se domluvíme, to platí.
Reference
S přítelem jsme chtěli stavět dům, proto jsme oslovili naši banku s nabídkou hypotéky. Poté jsme dostali doporučení na pana Kaštovského, který za nás oslovil všechny banky a přehledně nám ukázal jejich nabídky splátek, úrokové sazby, poplatků a dalšího. Největší paradox je ten, že při oslovení naši banky přes pana Kaštovského, nám banka najednou dala o 0,3% lepší úrok. Doporučuji využít jeho služeb, můžete pouze získat ...
Petra Řehulkováklientka
Chtěl jsem kupovat byt k vlastnímu bydlení a představa toho, že mám obíhat všechny banky mě děsila. Na základě dobrých referencí od známého jsem využil služeb pana Kaštovského. Během chvilky jsem měl v emailu přehledně nabídky všech bank. Původně jsem zamýšlel využít pojištění banky, ale ve finále mě vyšlo levněji pojistit se jinak než u banky. Kdybych nevyužil pana Kaštovského, měl bych drahou bankovní pojistku a bůh ví jaké další zbytečné a drahé produkty.
Martin Válkaklient
Nejlevnější hypotéku s nízkou splátkou můžete mít i vy.

Pojďme nejdříve zjistit kolik vám ušetřím peněz. Aby vše fungovalo, potřebuji se o vás něco dozvědět. Začněme krátkým testem, kde zjistíte, která banka je pro vás nejlepší.