PETR KAŠTOVSKÝ

VÁŠ DŮVĚRYHODNÝ PARTNER VE SVĚTĚ INVESTIC

Za drobností zvanou peníze se skrývá spoustu vynaloženého času a úsilí, aby je člověk vydělal.

 

Peníze pomáhají plnit si své sny, proto jsou nezbytné a je rozumné přemýšlet nad jejich správným uložením.

 

Již více než 14 let se zaměřuji na jednu věc: Naslouchat a pomáhat lidem dosáhnout jejich finančních cílů.

 

Ať už chcete ochránit kapitál, plánujete čerpat investiční rentu, požadujete peníze správně uložit nebo chcete zajistit, aby bylo o vaše blízké v budoucnu postaráno, pomohu vám najít řešení, které je pro vás nejlepší.

PROČ SE MNOU INVESTOVAT?

1

Individuální služby

Na čem záleží vám, záleží také mi. Proto se můžete spolehnout, že plně pochopím vaši situaci a cíle. Při navrhování dlouhodobé nebo krátkodobé strategie jsou brány v úvahu vaše očekávání, zkušenosti i osobní situace. Můžete se spolehnout na investiční řešení na míru. 

2

Společný cíl

Chyby v chování stojí skutečné peníze. Když jsou věci skvělé, cítíme, že nás nic nemůže zastavit. A když jde něco špatně, jsme pod tlakem a děláme špatná rozhodnutí. Proto je důležité mít někoho zkušeného, s kým se můžete poradit, kdo udrží vaši disciplínu a dovede vás k cíli.

3

Proaktivní přístup

Dostávat informace, vědět co se děje a dělat správná rozhodnutí. Plánování a práce s alokaci aktiv. Určit ideální kombinaci investic, mít přístup k tomu nejlepšímu a upravovat plán situacím trhu a investora. Zkrátka chtít aktivně správně poradit.

4

Výsledky

Mít někoho na koho se můžete spolehnout, komu věříte, že je odborník a že skutečně pracuje pro vás, aby vám peníze vydělávaly. To je má přidaná hodnota a vím, že budu vašim cenným průvodcem na vaši investiční cestě.

5

Férová odměna

Správně motivovaný poradce je ten, se kterým se férově rozdělíte, až když vám vzájemná spolupráce přinese úspěch. Máte tak jistotu, že dostanete nejlepší nástroj a poradce pracuje pro vás.

OVŠEM POZOR!

Chcete-li stabilní výnos 20% ročně, investovat do bitcoinu nebo spekulovat s akciemi, neumím vám pomoci, to není můj šálek kávy.

Pro většinu mých klientů není prioritou nejvyšší zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro své peníze hledají bezpečí, chtějí uchovat jejich kupní sílu a přidat něco navíc.

Jsem vyhledávaný investiční poradce pracující ve financích více jak 14 let. Služby, které klientům poskytuji, zahrnují jak individuální investiční řešení, ochranu kapitálu a jeho rozdělení, tak jejich správu a dlouhodobé poradenství.

To co mě odlišuje jsou zkušenosti, nástroje a způsob odměňování. Navrhnu vám správně diverzifikované portfolio z nástrojů, které jsou výhodné pro vás. Má odměna je až v době, kdy vám spolupráce se mnou přinese úspěch.

Budu vašim průvodcem, který vám pomůže ustát emoce, ochránit dlouhodobě váš majetek před inflací a přidat něco navíc.

INVESTUJTE SE MNOU, ZÍSKÁTE:

 • Nízkonákladové portfolio
 • Správnou diverzifikaci a nástroje
 • Správa a sledování portfolia
 • Čerpání renty a nezávislost
 • Konzultace se zkušeným poradcem
 • Nízké vstupní poplatky
 • Transparentní náklady
 • Víte co se na trzích děje
 • Výroční schůzky
 • Online náhled
 • Daňové výpisy

Konzultace zdarma.

Osobně / Online

Pojďme nejdříve zjistit v čem vám mohu poradit - nezávazně. Vyplňte formulář níže, zavolám vám.