Nezávislé investiční poradenství


Srozumitelně, profesionálně, transparentně.

Na začátku bylo přání porozumět financím, vyznat se v investicích a nechat své peníze pracovat pro mě. Po čase se z toho stala vášeň.

Dnes, po více jak 13letech praxe, jsem vyhledávaný investiční poradce. Radím manažerům, rodinám, živnostníkům a majitelům firem kde a jak moudře investovat.

Cíl je jasný: dělat nezávislé investiční poradenství vybudované na zkušenostech a důvěře.

Závazek

Jako investiční poradce nemám vnější pobídky k tomu, abych doporučoval určitý nástroj.

Ať už chcete budovat majetek či ochránit před inflací nebo vidíte rentu z portfolia jako milník, na který se chcete připravit, je pro mě závazkem vás k němu bezpečně dovést.

Vaše cíle

Každý máme své cíle, ale cesta, jak se k nim dostat, vypadá pro každého z nás jinak. 

A proto se můžete spolehnout na to, že můj návrh bude vždy vycházet z toho, co je pro vás důležité a jak vnímáte investování.

Má práce

Vše začíná úvodní pečlivou konzultací, kde vás více poznám a vy uvidíte mou práci. Poté následuje příprava a prezentace investičního plánu. 

Když si vše odsouhlasíme, spolupráce začíná - poskytuji průběžné portfolio poradenství - informuji o stavu vašich investic a o příležitostech. Jak se vaše potřeby mění, můžeme váš plán upravit.

Akcie, dluhopisy, nemovitosti, zlato. Tato aktiva fungují po desetiletí jako základní stavební kameny investičního plánování ve vyspělem světě.

Každé aktivum v portfoliu má své místo a svou důležitou úlohu. Správná volba nástrojů a procentuálního zastoupení jednotlivých aktiv, je klíčová.

Ovšem pozor: Chcete-li stabilní výnos 20% ročně, neumím vám pomoci. Chcete-li nakoupit bitcoin či jinou kryptoměnu, to není můj šálek kávy.

Pro většinu mých klientů není největší prioritou zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro své peníze hledají bezpečí a jsou spokojeni s výnosem 5 - 7% ročně.

Investujte se mnou

Co můžete očekávat?

Zaměřuji se na dlouhodobé investování jako nástroji k udržení a rozvoji hodnoty majetku. Mezi pokrývané oblasti patří nízkonákladové obchodovatelné fondy (ETF) s důrazem na bezpečí a dlouhodobou strategii.

Naopak se vyhýbám spekulativním strategiím, dennímu tradingu, stejně jako instrumentům negenerujících žádnou reálnou přidanou hodnotu (krypto). Kriticky se stavím k aktivně spravovaným podílovým fondům s vysokou marží. 

Navrhnu vám investiční portfolio z ověřených nástrojů a doporučím správný mix investičních aktiv. Dále očekávejte:

  • Profesionální přístup
  • Správnou alokaci mezi třídy aktiv
  • Ověřené a pečlivě vybrané nástroje
  • Návrh investiční a výdajové strategie
  • Transparentní odměna
  • Výroční schůzky, informace
  • Řízení a správa investičního portfolia
  • Dlouhodobé poradenství, konzultace

Máme společný cíl

Hodnoty poradenství

Profesionalita, odbornost, důvěra a transparentní poradenství, které si váží potřeb klientů.

To vše jsou hodnoty, na kterých stavím. Díky tomu mohu poskytovat individuální řešení na míru.

Investují se mnou

Reference

"Již delší dobu jsem chtěl začít svoje peníze vhodně investovat - nechtěl jsem svoje peníze investovat skrze online platformy a pouze spekulovat, a proto jsem hledal někoho, kdo mi s tím pomůže - po čase hledaní jsem potkal p. Kaštovského, který mě upoutal svoji odborností a znalostí ze světa investic - jasně vysvětlil jaká jsou pravidla hry, připravil jasný finanční plán dle mých možností a požadavků. Poprvé jsem měl pocit, že má někdo zájem mé peníze rozmnožovat a ne pouze krájet provize z mých vložených peněz. Pokud přemýšlíte komu svěřit svoje peníze, Petra Kaštovského mohu jedině doporučit."
Richard Marekmanažer, Jihlava
"Petra Kaštovského jsem oslovil protože jsem nebyl spokojen s dosavadní správou mých investic. Hledal jsem někoho, kdo má odpovídající znalosti a zkušenosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci, bude se mnou v kontaktu a jeho motivací bude můj zisk, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od první schůzky přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Jeho přístup je otevřený, zodpovědný, odborný a profesionální. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná, jeho motivem je váš výnos a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak je Petr Kaštovský tou správnou volbou."
Vojtěch Švecživnostník, cestovatel
"Hledala jsem možnost, jak nechat své naspořené peníze vydělat víc, než pouhým uložením na spořící účet. Chci mít dostatečný finanční polštář na důchod, protože si nejsem jistá, kolik dostanu od státu a jestli mi to postačí na spokojené stáří. Webové stránky pana Kaštovského mne zaujaly, protože podávají spoustu důležitých informací a zároveň jsou pro laika pochopitelné. Osobní setkání s panem Kaštovským mne pak přesvědčilo, že je to ten pravý profesionál, se kterým se nebudu obávat do světa investic vykročit. Vše kolem investování mi podrobně a otevřeně vysvětlil a na základě mých preferencí poradil s výběrem vhodné investiční strategie. Při jednání s panem Kaštovským víte, že je to opravdu odborník s velkými znalostmi, zkušenostmi a hlavně nadšením pro rozumné investování. Spolupráci s ním mohu jen doporučit."
Lucie M.investor
"Zkušenost, profesionalita, individuální přístup - tak by se daly shrnout mé dojmy ze spolupráce s panem Kaštovským. Hledal jsem způsob, jak zhodnotit prostředky, které by jinak zůstaly ležet ladem na běžném účtu. Pan Kaštovský mi podal srozumitelně základy ohledně investování a všechny možné způsoby byly zasazeny do kontextu. Po úvodních schůzkách bylo jasné, že si plácneme. Díky flexibilitě pana Kaštovského jsme vše zvládli na dálku. Věřím, že se na znalosti, zkušenosti a profesionalitu pana Kaštovského mohu spolehnout, doporučuji."
David L.IT, Praha
"Jak definovat a hodnotit tohoto zdatného finančníka? Oceňuji profesionální vystupování, rychlost a spolehlivost poskytovaných rad a služeb.  Pan Kaštovský se případného klienta jasně a věcně vyptává, co pro něho znamenají peníze a jakou má představu o své investici. Klientovi důkladně přednese " ušitý návrh" na míru dle analýzy, kterou dle vstupního pohovoru vytvoří. S jeho prací jsem maximálně spokojena a těším se na naši další spolupráci. Další skvělá věc je, že můžete bydlet kdekoliv a nemusíte cestovat, aby jste ztráceli čas - s ním jste ve spojení přes ZOOM - ihned dle domluvy.  Mohu jen doporučit."
Jana Wedgeinvestor, Karlovarsko
"Pan Kaštovský mi pomohl s nepříjemným rozhodnutím ukončit nesmyslné investice. Fakta nevýhodnosti investice jsem znala, ale neustále jsem věřila nereálným slibům místo toho, abych dala na logický úsudek opírající se o daná fakta. Pan Kaštovský neslibuje zázračná úročení. Místo toho svým klientům navrhne bezpečné zhodnocení svých prostředků na míru – dle jejich finančních možností, aktuální životní situace, budoucích plánům a postoji k riziku. Je se mnou neustále v kontaktu – informuje mě o důležitých událostech týkajících se mojí investiční strategie a příp. nabídne jednorázovou investici, pokud je k tomu příhodná doba. Pokud je přesvědčen o tom, že doba pro jednorázovou investici vhodná není, klientovi to rozmluví i když mohl myslet na svou provizi. Oceňuji férové poplatky - vydělám já, vydělá pan Kaštovský – toho si velmi vážím a oceňuji to."
Šárka Š.investor
"Pana Kaštovského jsem vyhledal na internetu a zkontaktoval. Na schůzce mi představil způsob investování a jak vše probíhá. Na další schůzce jsme si domluvili konkrétní plán investování. Pan Kaštovský na mne působí důvěryhodně a profesionálně. Za přidanou hodnotu považuji osobní přístup a okamžité informace, pokud by nastaly nějaké zásadní změny na trzích."
Milan D.majitel firmy

ZAČNĚTE BEZPEČNĚ INVESTOVAT A CHTĚJTE PRO SVÉ PENÍZE TO NEJLEPŠÍ

Rád vám ukáži jak moudře investovat - připravím investiční portfolio na míru.