Nezávislý investiční

poradce

Nezávislost. Odbornost. Bezpečí. Poradenství.

Správná diverzifikace


Prověřené investiční zásady


Režim rebalancování portfolia


Ochrana majetku a poradenství


Vědět za co platíte je nutné

Diverzifikace

Pečlivé rozložení portfolia

je důležitý krok k jeho stabilitě

Stejně jako dobrý tým neposkládáte pouze z obránců nebo pouze z útočníků, stejné je to i s našimi dlouhodobými úsporami. Je nutné mít zastoupeny různé kategorie tradičních aktiv od defenzivních až po ty ofenzivní.

Vaše peníze budou rozloženy tak, aby portfolio bylo bezpečné a byl zajištěn dlouhodobý výnos. 

Pracuji jen s prověřenými investičními nástroji, od renomovaných investičních správců. A zcela se vyhýbám nástrojům, které neprošly testem času.

Cena

Důvěra bez střetu zájmu.

Pracuji bez provizí od investičních společností, bank a fondů. Co to pro vás znamená?

Můžete se spolehnout, že při výběru investičních nástrojů, se nerozhoduji podle výše provize, kterou obdržím od institucí. Ale jsem vždy maximálně objektivní a nezávislý.

Jsem placen pouze vámi a úhrada za mé služby je až jakmile jste pevně rozhodnuti investovat. Nic předem.

Spolupráce

Chráním Váš majetek

Představte si situaci: stoupá nezaměstnanost, ve světě klesá výroba a poptávka, krachují firmy, centrální banky snižují úroky, všichni se zbavují akcií, zvyšuje se inflace, analytici predikují takový stav na měsíce či roky, vy čtete katastrofické titulky zpráv a novin, den co den.

Právě v těchto chvílích chráním váš majetek, protože každý nezkušený a neodborný zásah do portfolia, může mít katasrofické následky.

Proces spolupráce

Abych vám dokázal dát správné investiční rady, potřebuji vás nejdříve dobře poznat.

- POCHOPIT

vaše vize, cíle, postoje

- PŘIPRAVIT

plán, portfolio na míru

- PREZENTACE

plánu a portfolia

- UPRAVIT

pokud se mění okolnosti

- JE TO NA VÁS

.

Náš vztah začíná příjemnou konverzací detailního poznání Vašeho přístupu k penězům, Vašich životních vizí, cílů a očekávání naši spolupráce.

Dozvíte se můj systém práce a hodnot, na kterých stavím. V případě souhlasu pokračujeme dále.

Připravím Váš osobní finanční plán a investiční strategii vedoucí k jejich postupnému naplnění.

Prezentace investiční strategie a návrh portfolia, které splňuje Vaše podmínky tolerance k riziku a časového horizontu.

Vaše bohatství je živým organismem, které se v čase může dynamicky měnit, proto vše sleduji, kontroluji, informuji a upravujeme optimální cestu k jeho akumulaci.

Neexistuje počet schůzek, kterým se budeme řídit. Vše je individuální a záleží pouze na Vás.

Na práci Petra Kaštovského se mi líbí ...

Dostal jsem se k různým investičním poradcům a skupinám, které slibovali vysoké výnosy za krátký čas, ale jen když jim to rychle podepíšu. Až jsem se dostal k panu Kaštovskému. Od začátku mě příjemně překvapil svým profesionálním přístupem, přehledem a zkušenostmi v oblasti financí. Vše trpělivě vysvětlil a na základě několika osobních schůzek vypracoval portfolio. Seznámil mě s plánem, strategií a se vším co se může v průběhu investování stát a jak na to budeme reagovat. Pan Kaštovský je odborník, těším se na další spolupráci.
Lukáš Badlíkdoktor
"Hledal jsem někoho, kdo má v investování odpovídající znalosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci a jeho motivací bude moje spokojenost, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od prvního kontaktu přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak doporučuji".
Vojtěch Švecinvestor
"Měla jsem dlouho investice, která neměla hlavu a patu, diverzifikace nulová, postrádala logiku a podle toho vypadal i výsledek. Pan Kaštovský navrhl správně diverzifikované portfolio, dal mé investici startegii a řád – dle mých možností, aktuální životní situaci, budoucím plánům a postoji k riziku."
Šárka Štěpaníkováinvestor

Napište si o nezávaznou konzultaci

zdarma nebo volejte 605 503 236.