DEJTE PENĚZŮM SPRÁVNÝ SMĚR

Ať už požadujete kapitál ochránit, nebo si chcete naplánovat svou rentu / důchod, popřípadě hledáte, kde peníze uložit, aby dlouhodobě rostly - pomohu vám najít řešení, které je pro vás nejlepší.

Ochrana na prvním místě

Chcete-li stabilní výnos 20% ročně, neumím vám pomoci. Chcete-li nakoupit kryptoměny, spekulovat s akciemi nebo uložit peníze do rizikových dluhopisů, to není můj šálek kávy.

Pro většinu mých klientů není prioritou nejvyšší zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro své vydělané peníze hledají bezpečí, chtějí je ochránit, uchovat kupní sílu a přidat něco navíc. 

Nedávám nesplnitelné sliby, nestavím vzdušné zámky, ale nabízím zkušenosti, ověřené nástroje a dlouhodobé investiční poradenství, které funguje.

Na co se specializuji?

Již více než 15 let se zaměřuji na jednu věc: dělat opravdové investiční poradenství, být poradcem ne prodejcem.

Specializuji se na systematickou práci s majetkem, pomáhám lidem dosáhnout jejich finančních cílů. Uložit majetek tak, aby dlouhodobě rostl a aby se z něho dal čerpat doživotní pasivní příjem, nebo-li aby se člověk stal finančně nezávislým.

Můžete se spolehnout na mé odborné znalosti v oblasti investičního poradenství, které vám pomohou najít nejlepší investiční strategii pro dlouhodobý růst vašeho bohatství. Vaš investiční plán bude navržen tak, aby odpovídal vašim cílům i rizikovému profilu a pracoval jak potřebujete.

Jak probíhá spolupráce?

Chápu jak je důležité správně uložit vydělané peníze, abyste mohli být v klidu, že je o ně dobře postaráno. Rizik je hodně, možností je hodně, a proto je důležité se pečlivě rozhodnout. Mé investiční poradenství má několik fází. 

Nejprve si zavoláme, kde probereme vaše očekávání. Zjistíme, zda jsme kompatibilní, zda je vůbec můj investiční přístup pro vás vhodný, popřípadě vás navedu na správnou cestu.

Poté definujeme cíle. Setkání probíhá osobně nebo online. V této části vás více poznám, pochopím vaši situaci, zjistím zkušenosti s investováním a pomohu vám definovat finanční cíle. Ať je cílem akumulace majetku nebo pravidelná měsíční renta.

Prezentace investičního plánu, ale nejen to. Podíváme se také i na vaše současné řešení a vy zjistíte, v čem jsou jeho silné a slabé stránky. Budete mít v ruce konkrétní dokument, který říká jak vaše peníze dlouhodobě zhodnocovat a ochránit. Seznámím vás s investičním řešením, odpovím na vaše dotazy, abyste přesně věděli, co se s vašimi penězi bude dít a proč.

Dokumentace, investujeme. Jakmile si upravíme a odsouhlasíme plán, jdeme na to. Podepíšeme nutné dokumenty a začínáme investovat. Není se čeho bát.

Komunikuji, radím. Investování není jen o tom něco nastavit. Ale je to dlouhodobá práce. Jedinou konstantou v životě je změna. Proto sleduji vývoj, pozorně naslouchám a pomáhám vám k dosažení vašich cílů.

Budete vědět co se děje, získáte tak větší kontrolu nad vašimi penězi a budu vám k dispozici, když to nejvíce potřebujete - na telefonu, emailem, online nebo na výročních schůzkách.

Proč se mnou?

Společný cíl

Na čem záleží vám, záleží také mi. Můžete se spolehnout na to, že plně pochopím vaši situaci a cíle. Při navrhování dlouhodobé nebo krátkodobé strategie jsou brány v úvahu vaše očekávání, zkušenosti i osobní situace. Jsme na jedné lodi a máme společný cíl.

Šetřím váš čas

Dnes je k dispozici nespočet informací a často jsou neoborné a protikladné. Člověk často neví, čemu vlastně věřit. Věnuji se rozboru důležitých informací, zjišťuji odpovědi, získávám podklady a zařizuji věci, na které vy nemáte nebo nechcete mít čas. Informuji co se děje a jaký dopad to může mít na vaše investice či majetek. 

Individuální služby

Vaše investiční potřeby jsou specifické pro vás a vaši situaci? Očekávejte individuální řešení. Podíváme se na to, v jaké situaci se aktuálně nacházíte a jak vám mohu pomoci dostat se tam, kde chcete.

Férová odměna

Správně motivovaný poradce je ten, se kterým se férově rozdělíte, až když vám vzájemná spolupráce přinese úspěch. Máte tak jistotu, že dostanete nejlepší nástroje a poradce pracuje pro vás.

Chcete se dozvědět více?

Napište si o nezávaznou konzultaci.