Návrh a správa investičního portfolia


Odborně, profesionálně, transparentně a srozumitelně.  

Závazek:

Jako investiční poradce nemám vnější pobídky k tomu, abych doporučoval určitý nástroj. Za svou více jak desetiletou praxi vím, že tudy cesta nevede.

Ať už je vašim cílem uchovat a budovat své bohatství nebo vidíte důchod jako milník, na který se chcete připravit, je pro mě závazkem vás k němu bezpečně dovést.

Vaše cíle:

Každý máme své cíle, ale cesta, jak se k nim dostat, vypadá pro každého z nás jinak. Někdo je konzervativní, hledá jistotu, jiný hledá bezpečí avšak chce vydělávat nad inflaci a naopak někdo chce vyšší výnos ovšem s určitou dávkou bezpečí.

A proto se můžete spolehnout na to, že můj návrh bude vždy vycházet z toho, co je pro vás důležité a jak vnímáte investování.

Má práce:

Vše začíná úvodní pečlivou konzultací. Poté následuje konstrukce portfolia, investiční a výdajové strategie, které vám pomohou vydělat a udržet více vašich výnosů. A jak vaše aktiva rostou, vaše poplatky za poradenství se naopak snižují.

Poskytuji průběžné portfolio poradenství - jak se vaše potřeby mění, můžeme váš plán snadno upravit. Vaše spokojenost je pro mě důležitým měřítkem.

Akcie, dluhopisy, nemovitosti, zlato, hotovost.

Ověřená alokace a směr

Výše vyjmenované nástroje fungují po desetiletí jako základní stavební kameny investičního plánování ve vyspělem světě. Základním cílem investování je udržet hodnotu majetku, ochránit před inflací. 


Při inflaci 2,5% ročně bude z 1 000 000 Kč hodnota ...

Za 5 let

0
to je: - 116 146 Kč

Za 10 let

0
to je: - 218 802 Kč

Za 20 let

0
to je: - 389 729 Kč

Průměrná inflace za rok 2020:  3,2%

Akcie ...

tolik, kolik je třeba.

Akcie jsou historicky nejvýnosnější ze všech tříd aktiv. Kolísají, potřebují čas.

Vedle růstu hodnoty, poskytují akcie pravidelný příjem ve formě dividendy. 

Dividendový výnos akcií velkých společností se dlouhodobě pohybuje okolo 2% ročně.

Využívám nízkonákladové fondy ETF.

Dluhopisy ...

plní roli ochrany.

Známe to ze sportu, i defenziva je důležitá.

Pro správnou investiční obranu je vhodné zařadit do portfolia dluhopisy.

Hlavní roli dluhopisů je často fungovat jako tlumič akciových výkyvů.

Nemovitosti ...

jako jistota.

Kdo by nechtěl inkasovat peníze z nájmu.

Nemovitosti patřily a patří do dlouhodobých investičních portfolií. 

Výnos těchto nástrojů je mírně nad inflaci. 

Zlato ...

jako pojistka.

Hledáte-li bezpečí, bude zlato hrát důležitou roli.

V dobách nejistoty zlato vždy stoupne na hodnotě, je vhodné pro konzervativní investory.

Je důležité určit, kolik peněz do zlata investovat.

Hotovost ...

jen v nutném množství.

Proč držet hotovost?

1. Na nepředvídatelné situace.

2. Na investiční příležitosti.

Nechat si uniknout investiční příležitost jen kvůli tomu, že je málo hotovosti, je k naštvání.

Investujte se mnou.

Co můžete očekávat?

Moji klienti hledají bezpečí. Chtějí, aby jejich vydělané peníze byly spravovány s odbornou péčí a zároveň požadují, aby peníze vydělávaly nad inflaci.

Je pro ně důležité dostávat informace a očekávají v nenadálých situacích k penězům přístup. Oceňují transparentní odměňování.

Investujte se mnou, připravím vám investiční portfolio a očekávejte:

  • Profesionální, diskrétní a odborný přístup
  • Správnou alokaci mezi třídy aktiv
  • Ověřené a pečlivě vybrané nástroje
  • Návrh investiční a výdajové strategie
  • Řízení investičního portfolia
  • Dlouhodobé poradenství, konzultace
  • Transparentní odměna
  • Výroční schůzky, informace

Ovšem pozor: Chcete-li výnos 20% ročně, neumím vám pomoci. Chcete-li nakoupit bitcoin či jinou kryptoměnu, to není můj šálek kávy.

Pro většinu mých klientů není největší prioritou zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro své peníze hledají bezpečí a jsou spokojeni s výnosem 5 - 7% ročně.

Máme společný cíl: váš výnos

Hodnoty poradenství.

Profesionalita, odbornost, porozumění a transparentní poradenství, které si váží potřeb klientů.

To vše jsou mé hodnoty, na kterých stavím. Díky tomu mohu poskytovat individuální řešení na míru.

Investování je dlouhodobá cesta, která vyžaduje zkušenosti, fungující systém správy aktiv a kritické myšlení.

Investují se mnou.

Reference

"Zkušenost, profesionalita, individuální přístup - tak by se daly shrnout mé dojmy ze spolupráce s panem Kaštovským. Hledal jsem způsob, jak zhodnotit prostředky, které by jinak zůstaly ležet ladem na běžném účtu. Pan Kaštovský mi podal srozumitelně základy ohledně investování a všechny možné způsoby byly zasazeny do kontextu. Po úvodních schůzkách bylo jasné, že si plácneme. Díky flexibilitě pana Kaštovského jsme vše zvládli na dálku. Věřím, že se na znalosti, zkušenosti a profesionalitu pana Kaštovského mohu spolehnout, doporučuji."
David L.IT, Praha
"Petra Kaštovského jsem oslovil protože jsem nebyl spokojen s dosavadní správou mých investic. Hledal jsem někoho, kdo má odpovídající znalosti a zkušenosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci, bude se mnou v kontaktu a jeho motivací bude můj zisk, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od první schůzky přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Jeho přístup je otevřený, zodpovědný, odborný a profesionální. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná, jeho motivem je váš výnos a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak je Petr Kaštovský tou správnou volbou."
Vojtěch Švecživnostník, cestovatel
"Hledala jsem možnost, jak nechat své naspořené peníze vydělat víc, než pouhým uložením na spořící účet. Chci mít dostatečný finanční polštář na důchod, protože si nejsem jistá, kolik dostanu od státu a jestli mi to postačí na spokojené stáří. Webové stránky pana Kaštovského mne zaujaly, protože podávají spoustu důležitých informací a zároveň jsou pro laika pochopitelné. Osobní setkání s panem Kaštovským mne pak přesvědčilo, že je to ten pravý profesionál, se kterým se nebudu obávat do světa investic vykročit. Vše kolem investování mi podrobně a otevřeně vysvětlil a na základě mých preferencí poradil s výběrem vhodné investiční strategie. Při jednání s panem Kaštovským víte, že je to opravdu odborník s velkými znalostmi, zkušenostmi a hlavně nadšením pro rozumné investování. Spolupráci s ním mohu jen doporučit."
Lucie M.investor
"Jak definovat a hodnotit tohoto zdatného finančníka? Oceňuji profesionální vystupování, rychlost a spolehlivost poskytovaných rad a služeb.  Pan Kaštovský se případného klienta jasně a věcně vyptává, co pro něho znamenají peníze a jakou má představu o své investici. Klientovi důkladně přednese " ušitý návrh" na míru dle analýzy, kterou dle vstupního pohovoru vytvoří. S jeho prací jsem maximálně spokojena a těším se na naši další spolupráci. Další skvělá věc je, že můžete bydlet kdekoliv a nemusíte cestovat, aby jste ztráceli čas - s ním jste ve spojení přes ZOOM - ihned dle domluvy.  Mohu jen doporučit."
Jana Wedgeinvestor, Karlovarsko
"Pan Kaštovský mi pomohl s nepříjemným rozhodnutím ukončit nesmyslné investice. Fakta nevýhodnosti investice jsem znala, ale neustále jsem věřila nereálným slibům místo toho, abych dala na logický úsudek opírající se o daná fakta. Pan Kaštovský neslibuje zázračná úročení. Místo toho svým klientům navrhne bezpečné zhodnocení svých prostředků na míru – dle jejich finančních možností, aktuální životní situace, budoucích plánům a postoji k riziku. Je se mnou neustále v kontaktu – informuje mě o důležitých událostech týkajících se mojí investiční strategie a příp. nabídne jednorázovou investici, pokud je k tomu příhodná doba. Pokud je přesvědčen o tom, že doba pro jednorázovou investici vhodná není, klientovi to rozmluví i když mohl myslet na svou provizi. Oceňuji férové poplatky - vydělám já, vydělá pan Kaštovský – toho si velmi vážím a oceňuji to."
Šárka Š.investor
"Pana Kaštovského jsem vyhledal na internetu a zkontaktoval. Na schůzce mi představil způsob investování a jak vše probíhá. Na další schůzce jsme si domluvili konkrétní plán investování. Pan Kaštovský na mne působí důvěryhodně a profesionálně. Za přidanou hodnotu považuji osobní přístup a okamžité informace, pokud by nastaly nějaké zásadní změny na trzích."
Milan D.majitel firmy

INDIVIDUÁLNÍ

INVESTIČNÍ ŘEŠENÍ

NA MÍRU. Zanechte mi kontakt a já Vám zavolám za účelem nezávazné konzultace.