Váš důvěryhodný partner ve světě investic.

Již více než 14 let se zaměřuji na jednu věc: naslouchat a pomáhat lidem dosáhnout jejich finančních cílů. Jako nezávislý investiční poradce poskytuji svým klientům při správě peněz opravdu skutečnou hodnotu a nadstandardní služby.

Ať už chcete kapitál ochránit, plánujete svůj odchod do důchodu nebo chcete zajistit, aby o vaše blízké bylo v budoucnu postaráno, pomohu vám najít řešení, které je pro vás to nejlepší.

Proč investovat se mnou?

1

Individuální služby

Na čem záleží vám, záleží také mi. Proto se můžete spolehnout, že plně pochopím vaši situaci a cíle, a poskytnu vám řešení na míru pro všechny vaše finanční potřeby. Při navrhování správné strategie pro vaše aktiva jsou brány v úvahu vaše očekávání i osobní situace. 

2

Společný cíl

Chyby v chování stojí skutečné peníze. Když jsou věci skvělé, cítíme, že nás nic nemůže zastavit. A když jde něco špatně, jsme pod tlakem a děláme špatná rozhodnutí. Proto je důležité vědět, jak udržet hlavu nad vodou v koloběhu investorských emocí. Budu vašim rádce, ukáži vám na co se v investování soustředit, abyste se nestali obětí emocí, když jsou trhy nestabilní. 

3

Proaktivní přístup

Mít informace, vědět co se děje a správně reagovat. Plánování a práce s alokací aktiv. Určit ideální kombinaci investic, mít přístup k tomu nejlepšímu a upravovat plán situacím investora. Zkrátka chtít být vidět, poradit a vydělat.

4

Výsledky

Mít někoho na koho se můžete spolehnout, komu věříte, že je odborník a že skutečně pracuje pro vaše lepší výsledky. To je má přidaná hodnota a věřím, že budu vašim cenným průvodcem na vaši investiční cestě s generováním výnosu pro vaše peníze.

Ovšem pozor.

Chcete-li stabilní výnos 20% ročně, neumím vám pomoci.

Chcete-li nakoupit bitcoin či jinou kryptoměnu, to není můj šálek kávy.

Chcete-li spekulovat s akciemi, musíte se zeptat jinde.

Pro většinu mých klientů není prioritou nejvyšší zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro své peníze hledají bezpečí, chtějí uchovat jejich kupní sílu a přidat něco navíc.

Budu vašim průvodcem, který vám pomůže ustát emoce, ochránit dlouhodobě váš majetek před inflací a přidat něco navíc. Investujte se mnou.

Jsem vyhledávaný nezávislý investiční poradce pracující ve financích více jak 14 let. Služby, které klientům poskytuji, zahrnují jak individuální investiční řešení, ochranu kapitálu a jeho rozdělení, tak jejich správu a dlouhodobé poradenství. To co mě odlišuje je způsob odměňování: ze zisku.

Konzultace zdarma.

Pojďme nejdříve zjistit co hledáte a v čem vám mohu poradit - nezávazně. Vyplňte formulář níže, zavolám vám.