Investování

Důležitá věc pro úspěšné investování je správná diverzifikace. Základní rozložení majetku má vliv na budoucí vývoj portfolia až z 90 %. Proto se vyplatí věnovat čas správné alokaci.

Při návrhu investičního portfolia vycházím z ověřených strategií nejlepších světových investorů. Tyto strategie nejsou založeny pouze na slibech, ale jsou ověřeny časem a několika krizemi.

Nechte si mnou navrhnout investiční portfolio. Výsledek stojí za to.

Co bude výsledkem naší spolupráce?

Výsledkem naší společné domluvy bude pečlivě sestavené a diverzifikované investiční portfolio. Při jeho monitorování a úpravě využívám profesionální a kvalitní nástroje.

A nejen to.

Období čerpání renty pro některé může být jednoduché - prostě vyberou všechny naspořené prostředky a hotovo. A to je škoda, když díky správnému přístupu a strategii, můžete vydělat další peníze.

Spolupracujme spolu a získáte tak komplexní službu v době budování majtetku, správy majetku a také v době čerpání renty.

Neprodávám, ale radím.

Jsem poradce, který nedoporučuje klientovi produkt podle toho, která investiční společnost zrovna nabízí větší provizi. Naopak, informuji o systému odměňování a garantuji tak maximální transparentnost.

Hledáte-li bezpečné a stabilní investiční portfolio, kontaktujte mne pro nezávaznou konzultaci.

Domluvme si schůzku,

rád si s Vámi popovídám osobně.