Pasivní příjem,

renta z portfolia.


Dejte vašim investicím správný směr.

Úspěšná diverzifikace

Pečlivé rozložení portfolia

pro váš pasivní příjem a rentu

Neexistuje nástroj, který by generoval výnos v dobách, kdy ekonomika je v nejlepší kondici a současně by generoval zisky v dobách, kdy je krize. Proto je pro dlouhodobý investiční úspěch tak důležitá správná diverzifikace.

Kolik je tedy vhodné mít peněz v nemovitostech, akciích, dluhopisech a zlatu? Do čeho investovat a které nástroje vybrat, aby člověk nešlápl vedle? Odpovědi na tyto otázky dostanete.

Správně diverzifikovat portfolio vyžaduje znalosti a zkušenosti. Není to o tom jen vybrat nástroj či produkt. Aby bylo investování úspěšné je nutné vědět které údaje jsou důležité, jak si je interpretovat a jak minimalizovat náklady.

Se mnou budou vaše peníze rozloženy tak, aby portfolio bylo správně diverzifikované, bezpečné, generovalo dlouhodobý zisk a aby odpovídalo vašim očekávání. Pracuji jen s prověřenými investičními nástroji, zcela se vyhýbám nástrojům, které neprošly testem času.

Jsme na jedné lodi

Důvěra bez střetu zájmu

Neplatí mě žádné instituce, abych prodával jejich produkty. Nepracuji pro jednu společnost, abych nabízel jejich nástroje.

Proto se můžete spolehnout, že se při sestavování portfolia nerozhoduji podle výše odměny, kterou obdržím od institucí. Ale jsem vždy maximálně nezávislý.

Dlouhodobá spolupráce

Jasná strategie, která funguje

Nejsem velká korporace. Nebuduji MLM systém či síť prodejců. Nežene mě okamžitý zisk, ale chci pomáhat lidem budovat pasivní příjem. Což je cesta na dlouhou trať.

Chci dlouhodobou spokojenou spolupráci, to je pro mě klíčové. Ovšem nemám křišťálovou kouli a nevím co se na trzích stane. Proto jsou portfolia mých klientů připraveny na různé scénáře. 

Každý nezkušený a neodborný zásah do portfolia v turbulentních dobách, může mít katastrofické následky. Dlouhodobě investuji, jasně, srozumitelně a transparentně

Ovšem pozor. Chcete-li výnos 15% ročně, neumím vám pomoc. Pro většinu mých klientů není největší prioritou výnos, nechtějí riskovat za každou cenu, ale hledají bezpečí a výnos 5 - 7% ročně.

Proč si vybrat mě?

Neprodávám, ale radím

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou více jak desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Nejsem velká korporace. Nebuduji MLM systém. Nežene mě okamžitý zisk, ale dlouhodobý vztah. Mám dlouholeté klienty a vím, že se můžu každému hrdě podívat do očí.
 • ŠETŘÍM VÁŠ ČAS
  Kontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji, jsem tady pro Vás. Podpisem smlouvy práce investičního a finančního poradce nekončí, ale začíná. Jsme spolu v kontaktu. Na čem se domluvíme, to platí.
Reference
Dostal jsem se k různým investičním poradcům a skupinám, které slibovali vysoké výnosy za krátký čas, ale jen když jim to rychle podepíšu. Až jsem se dostal k panu Kaštovskému. Od začátku mě příjemně překvapil svým profesionálním přístupem, přehledem a zkušenostmi v oblasti financí. Vše trpělivě vysvětlil a na základě několika osobních schůzek vypracoval portfolio. Seznámil mě s plánem, strategií a se vším co se může v průběhu investování stát a jak na to budeme reagovat. Pan Kaštovský je odborník, těším se na další spolupráci.
Lukáš Badlíkdoktor
"Hledal jsem někoho, kdo má v investování odpovídající znalosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci a jeho motivací bude moje spokojenost, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od prvního kontaktu přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak doporučuji".
Vojtěch Švecinvestor
"Měla jsem dlouho investice, která neměla hlavu a patu, diverzifikace nulová, postrádala logiku a podle toho vypadal i výsledek. Pan Kaštovský navrhl správně diverzifikované portfolio, dal mé investici startegii a řád – dle mých možností, aktuální životní situaci, budoucím plánům a postoji k riziku."
Šárka Štěpaníkováinvestor
Jak budovat pasivní rentu a nechat si výplácet příjem z portfolia?

Hledáte-li výnos 15% ročně s tím, že peníze jsou uloženy v rizikových nástrojích, pak tady nejste správně. Ovšem pokud vám záleží na vašich penězích, hledáte ověřené nástroje s nízkými náklady, chcete si začít budovat rentu nebo chcete uložit peníze a budete spokojeni s výnosem 5 - 7% ročně, pak by to mohlo fungovat.

Aby vše fungovalo, potřebuji se o vás něco dozvědět. Začněme krátkým testem, na konci zjistíte kde bezpečně investovat.