DEJTE PENĚZŮM SPRÁVNÝ SMĚR

Ať už požadujete kapitál ochránit, 

nebo se chcete připravit na období finanční nezávislosti, popřípadě hledáte, kde peníze výhodně uložit, pomohu vám najít řešení, které je pro vás nejlepší.

 

Již více jak 15 let naslouchám a pomáhám lidem dosáhnout jejich finančních cílů.

OCHRANA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Chcete-li stabilní výnos 20% ročně, neumím vám pomoci. Chcete-li nakoupit kryptoměny, spekulovat s akciemi nebo uložit peníze do rizikových dluhopisů, to není můj šálek kávy.

Pro většinu mých klientů není prioritou nejvyšší zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro své vydělané peníze hledají bezpečí, chtějí je ochránit, uchovat kupní sílu a přidat něco navíc. 

Nedávám nesplnitelné sliby, nestavím vzdušné zámky, ale nabízím zkušenosti, ověřené nástroje a dlouhodobé investiční poradenství, které funguje.

NA CO SE SPECIALIZUJI?

Zaměřuji se na opravdové investiční poradenství, jsem poradce ne prodejce. Dělám práci investičního poradce už tak dlouho, že vím, že jedině férovým přístupem a kvalitní radou, bude klient spokojen.

Specializuji se na systematickou práci s majetkem, splnění cílů klienta, čerpání doživotního pasivního příjmu, dosáhnutí finanční nezávislosti a předání majetku další generaci.

Vaš investiční plán bude navrženy tak, aby odpovídal vašim cílům i rizikovému profilu a pracoval jak potřebujete. Nastavíme vhodnou strategickou alokaci aktiv, která bude tvořit páteř vašeho portfolia.

Mým cílem je komplexně a individuálně řešit potřeby investorů.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

Mé investiční poradenství má několik fází. Od fáze úvodní konzultace, která má za cíl poznat vás, pochopit vaši situaci, ukázat vám jak spolupráce funguje a zjistit, jestli jsem schopen splnit vaše očekávání.

Přes fázi prezentaci finančního plánu a investičního portfolia, které vedou ke splnění vašich cílů. Detailně vás seznámit s investičním řešením, zodpovědět vaše dotazy, abyste si byli jisti, že to bude fungovat.

Až po fázi správy aktiv, která má za cíl umožnit vám větší kontrolu nad svými penězi, vědět co se děje, zvyšovat pravděpodobnost dosažení vašich cílů a být vám k dispozici, když to nejvíce potřebujete.

To co mě odlišuje jsou zkušenosti, profesionalita, poradenství a způsob odměňování. 

PROČ SE MNOU?

Individuální služby

Vaše investiční potřeby jsou specifické pro vás a vaši situaci? Nezáleží na tom, zda jste na akciových trzích nováčkem nebo ostříleným odborníkem. Podíváme se na to, v jaké situaci se aktuálně nacházíte a jak vám mohu pomoci dostat se tam, kde chcete. Očekávejte individuální řešení.

Společný cíl

Na čem záleží vám, záleží také mi. Proto se můžete spolehnout, že plně pochopím vaši situaci a cíle. Při navrhování dlouhodobé nebo krátkodobé strategie jsou brány v úvahu vaše očekávání, zkušenosti i osobní situace. Jsme na jedné lodi a máme společný cíl.

Proaktivní přístup

Dostávat informace, vědět co se děje a dělat správná rozhodnutí. Plánování a práce s alokaci aktiv. Určit ideální kombinaci investic, mít přístup k tomu nejlepšímu a upravovat plán situacím trhu a investora. Zkrátka chtít aktivně správně poradit.

Výsledky

Mít někoho na koho se můžete spolehnout, komu věříte, že je odborník a že skutečně pracuje pro vás, aby vám peníze vydělávaly. To je má přidaná hodnota a vím, že budu vašim cenným průvodcem na vaši investiční cestě.

Férová odměna

Správně motivovaný poradce je ten, se kterým se férově rozdělíte, až když vám vzájemná spolupráce přinese úspěch. Máte tak jistotu, že dostanete nejlepší nástroje a poradce pracuje pro vás.

JSEM NA VAŠI STRANĚ

Nízkonákladové ETF nástroje od renomovaných společností

Není nic horšího než když poplatky ukrajují váš výnos. Je na čase toto změnit. Vaše portfolio bude obsahovat ETF fondy s průměrnou roční nákladovostí mezi 0,01 - 0,39%. Vybíráme velké správce a fondy s dostatečnou historií. Malé nebo "no name" fondy nenabízím, toto riziko přenechám jiným.

Časem ověřené investiční strategie, které si prošly několika krizemi

Využívám startegie, které fungují desítky let a jsou ověřené. Ovšem nejsou ověřeny hypotetickými algoritmy výpočtů, ale jsou ověřeny praxí. Jedná se o strategie Nobelovy nadace, Norského ropného fondu, portfolia dolarových milionářů, strategie All Seasons Weather nebo dividendové strategie. Portfolia dlouhodobě úspěšné - a to je obrovská výhoda pro vaše peníze.

Vše přehledně, od A po Z - výroční schůzky, investiční výpisy, online náhled ...

Chcete překontrolovat jestli se peníze správně zainvestovaly? Nebo chcete vědět jak peníze pracují? Popřípadě se změnila situace a vy potřebujete udělat úpravy, vybrat? Jsem tady pro vás. Máte maximální přehled o svých penězích. 

Daňové výpisy, konzultace, analýzy, poradenství

Znám ten pocit, když je člověk v situaci, kdy se potřebuje poradit s odborníkem. Ať se jedná o daně, finanční nabídky bank nebo si chcete něco ujasnit - budete v té nejlepší společnosti. Můžete se spolehnout, že dostanete odbornou, jasnou a nezávislou radu. Nejste na to sami, jsem vám k dispozici.

O nic se nestaráte - dostáváte informace a jasná doporučení co dělat

Zvyšuje se inflace, akcie kolísají, analytici se předhánějí v predikcích vývoje, televize a internet informují o katastrofě na trzích, lákavé nabídky na investování mají jediný cíl - připravit vás o peníze. V těchto dobách je trpělivost, přísun kvalitních informací a správná interpretace zpráv to nejdůležitější. Budete připraveni na příležitosti na trzích. Zkrátka máte někoho, s kým se můžete poradit. 

Inteligentní čerpání renty / pasivního příjmu, bez ohledu na to, co se děje na trzích

Na trzích je krize trvající déle než rok - ekonomiky mají problémy, firmy negenerují zisky, takže klesají akcie a další aktiva?! Nevadí, vám a vašim penězům je to jedno. Vaše portfolio je připravene na různé scénáře vývoje trhu a žádné situace neohrozí vaši výši a dobu čerpání renty / pasivního příjmu.

Za nic se neschovávám, transparentní a férové poplatky

Koruna sem, koruna tam, on to klient nějak přehlídne a jedeme dál. Takto by to nešlo. Nic není skryté nebo napsané malými písmenky v dokumentu, který nikdy nebudete číst. Právě naopak. Poplatky se chlubím, protože jsou jednoduché, transparentní a férové. Má odměna je až v době, kdy vám spolupráce se mnou přinese úspěch.

Zaměřuji se na klienty, kteři očekávají individuální přístup, odbornost, transparentnost a poradenství na nejvyšší úrovni.

Chcete se dozvědět více?

Napište si o nezávaznou konzultaci.