Pomohu vám ochránit majetek a vydělat něco navíc.

Věřím, že zkušení nezávislý investiční poradci poskytují svým klientům při správě peněz opravdu skutečnou hodnotu a nadstandardní služby, stejně jako já. Velká část této práce je však náročná, složitá a odehrává se v zákulisí, takže je pro klienty těžké ji ocenit.

Proč já?

Individuální služby

Navrhnu vám správný mix investičních aktiv a doporučím diverzifikaci se schopností pružně reagovat na dění na trzích. Vstupní konzultace jsou individuální a jsou nejdůležitější pro správný návrh investičního portfolia a očekávání investora.

Koučink

Chyby v chování stojí skutečné peníze. Když jsou věci skvělé, cítíme, že nás nic nemůže zastavit. A když jde něco špatně, snažíme se podniknout drastická opatření nebo více riskujeme. Protože emoce mohou být takovou nití pro finanční zdraví investora, je důležité vědět, jak udržet hlavu nad vodou v koloběhu investorských emocí. Ukáži vám na co se v investování soustředit, abyste se nestali obětí emocí, když jsou trhy nestabilní. 

Proaktivní přístup

Plánování a práce s cíli. Identifikovat individuální cíle, preference a okolnosti a poté určit ideální kombinaci investic, které pomohou těchto cílů dosáhnout. Upravovat navržený plán situacím klienta. Zkrátka chtít být vidět a chtít klientům poradit a pomoci vydělat.

Výsledky

Informace, vědět co se děje a jak na ně reagovat. Mít někoho na koho se můžete spolehnout, komu věříte, že je odborník a že skutečně pracuje pro váše lepší výsledky. To je má přidaná hodnota a věřím, že mohu být vašim cenným průvodcem na vaši investiční cestě.

Jaký je nejčastější cíl?

Chcete-li stabilní výnos 20% ročně, neumím vám pomoci.

Chcete-li nakoupit bitcoin či jinou kryptoměnu, to není můj šálek kávy.

Je vašim cílem spekulování s akciemi? Musíte se zeptat jinde.

Pro většinu mých klientů není prioritou nejvyšší zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro své peníze hledají bezpečí, chtějí uchovat jejich kupní sílu a přidat něco navíc.

Jak na to?

Opravdu nevím, co se v tomto nebo příštím roce stane a který typ investice půjde nahoru. Nejsem jasnovidec. Portfolia mých klientů jsou připravena na různé scénáře vývoje trhu. 

Nejdříve si popovídáme o vašich očekávání a možnostech. Poté vám připravím správně diverzifikované investiční portfolio s jasnými a ověřenými investičními principy. Jestliže si plácneme, spolupráce začíná.

Budu vaším průvodcem, který vám pomůže ustát emoce a ochránit dlouhodobě váš majetek před inflací a přidat něco navíc. Investujte se mnou.

Dostanete odpovědi na otázky:

  • Kolik peněz investovat do akcií?
  • Které nástroje bych měl použít?
  • Jak bezpečné tyto nástroje jsou?
  • Kdy budu mít k penězům přístup?
  • Jak efektivně budovat finanční nezávislost?
  • Kolik peněz pro své cíle budu potřebovat?
  • Jak být v investování úspěšný?
  • Jsou mé současné produkty výhodné?
  • Jak se vyhnout investičním chybám?

Kdo vám dá odpovědi?

Jsem vyhledávaný nezávislý investiční poradce s více jak desetiletou praxí. Služby, které klientům poskytuji, zahrnují jak individuální investiční řešení, ochranu kapitálu a jeho rozdělení, tak jejich správu a dlouhodobé poradenství. To co mě odlišuje je způsob odměňování: ze zisku - vydělám vám peníze = budu zaplacen. Radím manažerům, rodinám, živnostníkům a majitelům firem se správou majetku.

Konzultace.

Pojďme nejdříve zjistit co hledáte a v čem vám mohu poradit - nezávazně. Vyplňte formulář níže, ozvu se vám.