BUDOVAT A UDRŽET BOHATSTVÍ

DEJTE PENĚZŮM SPRÁVNÝ SMĚR

Ať už požadujete kapitál ochránit, 

nebo se chcete připravit na období finanční nezávislosti, popřípadě hledáte, kde peníze výhodně uložit, pomohu vám najít řešení, které je pro vás nejlepší.

 

Již více jak 14 let naslouchám a pomáhám lidem dosáhnout jejich finančních cílů.

PORADENSTVÍ NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Mé investiční poradenství má několik fází. Od fáze úvodní konzultace s cílem poznat vás, pochopit vaši situaci, ukázat vám jak spolupráce funguje a zjistit jestli pro vás dává smysl.


Přes fázi prezentaci finančního plánu a investičního portfolia, které vedou ke splnění vašich cílů. 


Až po fázi správy aktiv, která má za cíl umožnit vám větší kontrolu nad svými penězi, vědět co se děje, zvyšovat pravděpodobnost dosažení vašich cílů a být vám k dispozici, když to nejvíce potřebujete.


To co mě odlišuje jsou zkušenosti, profesionalita, poradenství a způsob odměňování. Má odměna je až v době, kdy vám spolupráce se mnou přinese úspěch.


Jsem vyhledávaný investiční poradce pracující ve financích více jak 14 let. Zaměřuji se na klienty, kteři očekávají individuální přístup, odbornost, transparentnost a poradenství na nejvyšší úrovni.

INVESTIČNÍ ZAMĚŘENÍ

Ovšem pozor: Chcete-li stabilní výnos 20% ročně, neumím vám pomoci. Chcete-li nakoupit kryptoměny, spekulovat s akciemi nebo uložit peníze do rizikových dluhopisů, to není můj šálek kávy.


Pro většinu mých klientů není prioritou nejvyšší zisk, nechtějí riskovat za každou cenu, ale pro svůj majetek hledají bezpečí, chtějí uchovat kupní sílu a přidat něco navíc. 

PROČ SE MNOU?

Individuální služby

Vaše investiční potřeby jsou specifické pro vás a vaši situaci? Nezáleží na tom, zda jste na akciových trzích nováčkem nebo ostříleným odborníkem. Podíváme se na to, v jaké situaci se aktuálně nacházíte a jak vám mohu pomoci dostat se tam, kde chcete. Očekávejte individuální řešení.

Společný cíl

Na čem záleží vám, záleží také mi. Proto se můžete spolehnout, že plně pochopím vaši situaci a cíle. Při navrhování dlouhodobé nebo krátkodobé strategie jsou brány v úvahu vaše očekávání, zkušenosti i osobní situace. Jsme na jedné lodi a máme společný cíl.

Proaktivní přístup

Dostávat informace, vědět co se děje a dělat správná rozhodnutí. Plánování a práce s alokaci aktiv. Určit ideální kombinaci investic, mít přístup k tomu nejlepšímu a upravovat plán situacím trhu a investora. Zkrátka chtít aktivně správně poradit.

Výsledky

Mít někoho na koho se můžete spolehnout, komu věříte, že je odborník a že skutečně pracuje pro vás, aby vám peníze vydělávaly. To je má přidaná hodnota a vím, že budu vašim cenným průvodcem na vaši investiční cestě.

Férová odměna

Správně motivovaný poradce je ten, se kterým se férově rozdělíte, až když vám vzájemná spolupráce přinese úspěch. Máte tak jistotu, že dostanete nejlepší nástroj a poradce pracuje pro vás.

MŮŽETE SE SPOLEHNOUT,
ŽE TO BUDE FUNGOVAT

Nízkonákladové ETF nástroje od renomovaných společností

Není nic horšího než když poplatky ukrajují váš výnos. Je na čase toto změnit. Vaše portfolio bude obsahovat ETF fondy s průměrnou roční nákladovostí mezi 0,01 - 0,39%. Vybíráme velké správce a fondy, s dostatečnou historií. Malé nebo "no name" fondy nenabízím, toto riziko přenechám jiným.

Vše přehledně, od A po Z - výroční schůzky, investiční výpisy, online náhled ...

Chcete překontrolovat jestli se peníze správně zainvestovaly? Nebo chcete vědět jak peníze pracují? Popřípadě se změnila situace a vy potřebujete udělat úpravy? Jsem tady pro vás. Budu vás informovat co se děje, kdy je vhodná příležitost na trzích, jak výhodně jednorázově investovat, zkrátka vás budu investičně vzdělávat, abyste vydělali. 

Časem ověřené investiční strategie, které si prošly několika krizemi

Využívám startegie, které fungují desítky let a jsou ověřené. Ovšem nejsou ověřeny hypotetickými algoritmy výpočtů, ale jsou ověřeny praxí. Jedná se o strategie Nobelovy nadace, Norského ropného fond, portfolia dolarových milionářů, dividendové strategie, strategie All Seasons Weather nebo portfolio Warrena Buffetta. Portfolia dlouhodobě úspěšné - a to je obrovská výhoda pro vaše peníze.

Daňové výpisy, konzultace, analýzy, poradenství

Znám ten pocit, když je člověk v situaci, kdy se potřebuje poradit s odborníkem. Ať se jedná o daně, nabídky nebo si chcete něco ujasnit - budete v té nejlepší společnosti. Můžete se spolehnout, že dostanete odbornou, jasnou a nezávislou radu. Nejste na to sami, jsem vám k dispozici.

O nic se nestaráte, dostáváte informace, doporučení co dělat a jak se správně zachovat

Zvyšuje se inflace, akcie kolísají, analytici se předhánějí v predikcích vývoje, noviny a internet informují o katastrofě na trzích, lákavé nabídky na investování mají jediný cíl - připravit vás o peníze. V těchto dobách je těžké udržet chladnou hlavu a najít v těchto zprávách správnou dobu a aktiva na investice. V krizi je trpělivost a správná interpretace informací důležitá a jak se říká "více oči víc vidí a více hlav vic ví". Proto se radíme, analyzujeme, přemýšlíme nad tím, jak se správně zachovat. V rámci investičního poradenství pracujeme s různými scénáři. Rebalancujeme portfolia dle jasných pravidel. Investujeme do stabilních firem, využíváme propadů a zůstáváme připravený na další vývoj.

Za nic se neschovávám, transparentní poplatky

Koruna sem, koruna tam, on to klient nějak přehlídne a jedeme dál. Takto by to nešlo. Nic není skryté nebo napsané malými písmenky v dokumentu, který nikdy nebudete číst. Právě naopak. Poplatky se chlubím, protože jsou jednoduché, transparentní a férové.

Inteligentní čerpání renty / pasivního příjmu, bez ohledu na to, co se děje na trzích

Panuje na trzích krize trvající déle než rok, takže klesají akcie a další aktiva nebo má problémy více států a jejich měny či dokonce je v útlumu určitý obor? Nevadí, vám a vašim penězům je to jedno. Vaše portfolio je připravene na různé scénáře vývoje trhu a žádné situace neohrozí vaši výši a dobu čerpání renty / pasivního příjmu.