Reference

Vojtěch Švec, Desná

"Petra Kaštovského jsem oslovil protože jsem nebyl spokojen s dosavadní správou mých investic. Hledal jsem někoho, kdo má odpovídající znalosti a zkušenosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci, bude se mnou v kontaktu a jeho motivací bude můj zisk, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od první schůzky přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Jeho přístup je otevřený, zodpovědný, odborný a profesionální. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná, jeho motivem je váš výnos a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak je Petr Kaštovský tou správnou volbou."

Šárka Š., investor, Praha

"Pan Kaštovský mi pomohl s nepříjemným rozhodnutím ukončit nesmyslné investice. Fakta nevýhodnosti investice jsem znala, ale neustále jsem věřila nereálným slibům místo toho, abych dala na logický úsudek opírající se o daná fakta. Pan Kaštovský neslibuje zázračná úročení. Místo toho svým klientům navrhne bezpečné zhodnocení svých prostředků na míru – dle jejich finančních možností, aktuální životní situace, budoucích plánům a postoji k riziku. Je se mnou neustále v kontaktu – informuje mě o důležitých událostech týkajících se mojí investiční strategie a příp. nabídne jednorázovou investici, pokud je k tomu příhodná doba. Pokud je přesvědčen o tom, že doba pro jednorázovou investici vhodná není, klientovi to rozmluví i když mohl myslet na svou provizi. Oceňuji férové poplatky - vydělám já, vydělá pan Kaštovský  – toho si velmi vážím a oceňuji to."

Lucie M., investor, Praha

"Hledala jsem možnost, jak nechat své naspořené peníze vydělat víc, než pouhým uložením na spořící účet. Chci mít dostatečný finanční polštář na důchod, protože si nejsem jistá, kolik dostanu od státu a jestli mi to postačí na spokojené stáří. Webové stránky pana Kaštovského mne zaujaly, protože podávají spoustu důležitých informací a zároveň jsou pro laika pochopitelné. Osobní setkání s panem Kaštovským mne pak přesvědčilo, že je to ten pravý profesionál, se kterým se nebudu obávat do světa investic vykročit. Vše kolem investování mi podrobně a otevřeně vysvětlil a na základě mých preferencí poradil s výběrem vhodné investiční strategie. Při jednání s panem Kaštovským víte, že je to opravdu odborník s velkými znalostmi, zkušenostmi a hlavně nadšením pro rozumné investování. Spolupráci s ním mohu jen doporučit."

Hana Hegerová, Ostrava

"Když jsem sháněla investičního poradce, zaujaly mě Vaše webové stránky a proto jsem se na Vás obrátila. Již při prvním setkání mne mile překvapilo Vaše příjemné jednání, kdy s klientem vedete rozhovor, tak aby jste měl všechny potřebné informace a přitom jej k ničemu netlačil, nenutil. Umíte vše výstižně vysvětlit a to v rozsahu, který je nutný a potřebný proto, aby se klient mohl správně rozhodnout. Umíte doporučit finanční produkty, tak aby v dané situaci byly maximálně reálné a přínosné pro klienta. Máte velký přehled týkající se jak produktů pro investice, tak pro pojištění a hypotéky. Velmi se mi líbilo, že jste se mnou vedl konstruktivní rozhovor, kde jste také vycházel ze svých mnohaletých zkušeností a já měla možnost vyslechnout si praktické rady a ne pouze teorii. Mohu jen doporučit, mám z celého průběhu velmi dobrý pocit."

Tomáš Kypta, Žerčice

"Stránky pana Kaštovského jsem si našel na internetu. Potřeboval jsem vyřešit specifické potřeby. Od začátku jsem velmi ocenil, že k mým potřebám přistupoval individuálně, nejprve vyslechl mé představy a poté navrhl řešení. Nabídl několik variant a vysvětlil rozdíly. Nikdy netlačil na uzavření konkrétního produktu od konkrétní společnosti, což považuji za velmi korektní přístup. Vše nastavil podle mých představ a netlačil mne do řešení, která jsem nechtěl. Jednal se mnou férově, profesionálně, vždy přesně dodržel čas sjednaného pohovoru. Nabízí opravdu velké portfolio služeb a u všech jsem měl pocit profesionálně odvedené práce. Děkuji a doporučuji."

Jana a Vojtěch T., Praha

"Vzhledem k tomu, že jsme s manželkou byli v oblasti investování naprostí nováčci, byli jsme velmi opatrní, až skeptičtí, při vyhledávání ideálního investičního poradce. Měli jsme několik schůzek s poradci, ale až pan Kaštovský nám uměl vše velmi dobře vysvětlit. Naši důvěru si získal především jeho znalostmi a dlouholetými zkušenostmi v oblasti financí, ochotně odpovídal na nemalé množství našich otázek. Veškeré informace podával velmi srozumitelně a na rozdíl od jiných poradců na nás nijak netlačil a nevyžadoval okamžité podepsání smlouvy. Důkladně s námi prodiskutoval možnosti investování, plusy a mínusy, abychom se mohli rozhodnout. Věříme, že díky panu Kaštovskému jsme udělali ten správný krok pro finanční zajištění v budoucnosti a můžeme ho jedině doporučit."

Michal J., investor, Čadca

"Potreboval som vyriešiť, kam vložiť nejaké našetrené peniaze. Pred tým som to mal niekde inde, ale to bolo viacej rečí, ako skutkov. Pána Kaštovského som si našiel na internete, kde som oslovil viac poradcov. On veľmi ochotne reagoval, navrhol mi riešenie, veľmi prehľadne mi to spracoval. Dohodli sme si schôdzku, kde mi všetko podrobne vysvetlil a ochotne odpovedal na všetko. Netlačil ma do toho nasilu a nebolo čo riešiť, som jeho spokojným klientom. Má prehľad a vyzná sa v tom. Odporúčam a ďakujem."

Ingrid Kačmaříková, Ostrava

"Velice si vážím, že po té co jste vyhodnotil mou finanční situaci, zajistil jste mi veškeré smlouvy, výhodné jste ponechal, nové jste nastavil dle finančního plánu a nemusela jsem se o nic starat. Konečně jsem našla poradce, který je se mnou v kontaktu a průběžně mě informujete o situaci na trhu. Servis, který pan Kaštovský nabízí jsem ještě nezažila! Jednou větou: jsem spokojena! Vaše klientka, Ingrid."

Lenka Śmigová, Ostrava

"Již přes 10 let využíváme finančního poradenství pana Kaštovského. Na první schůzce jste nenásilnou formou zjistil co jsme zač a jaké máme v životě cíle. Na další schůzce jste nám představil finanční plán a Vaši investiční vizi a způsob poradenství, se kterou se plně ztotožňujeme. To byl důvod, proč jsme Vašimi spokojenými klienty. Nejvíce si cením Vaši profesionality, nezávislosti a toho, že nám produkty nevnucujete. O investicích  a propadech jsme pravidelně informováni. Určitě mohu doporučit!"

Jsme na jedné lodi.

Hodnoty poradenství.

Porozumění, zkušenosti a transparentní poradenství, které si váží potřeb klientů.

To vše jsou mé hodnoty při správě majetku. Díky tomu mohu poskytovat dlouhodobá řešení na míru.

Správa majetku není jen o vytvoření portfolia, ale je to dlouhodobá cesta, která vyžaduje zkušenosti, důvěru, kontrolu, moderní přístup správy aktiv a kritické myšlení.

Investujte se mnou.

Co můžete očekávat?

  • Nezávislé investiční poradenství
  • Bezpečné a nízkonákladové nástroje
  • Komplexní investiční řešení
  • Rychlá dostupnost financí
  • Zajištění pasivního příjmu, renty
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Správa portfolia, rebalancování
  • Jsem zaplacen až jakmile vyděláte
  • Pravidelné výroční schůzky

Jak dál?

Vyplňte formulář níže, budu se Vám věnovat.