Na práci Petra Kaštovského se mi líbí ...

Vojtěch Švec, Desná

Petra Kaštovského jsem oslovil protože jsem nebyl spokojen s dosavadní správou mých investic. Hledal jsem někoho, kdo má pro mě odpovídající znalosti v daném oboru finančnictví, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci a jeho motivací bude moje spokojenost nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od první schůzky přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Jeho přístup je otevřený, zodpovědný a mě naprosto vyhovující. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak je Petr Kaštovský tou správnou volbou.

Šárka Štěpaníková, Praha

Pan Kaštovský mi pomohl s nepříjemným rozhodnutím ukončit nesmyslné investice. Fakta nevýhodnosti investice jsem znala, ale neustále jsem věřila nereálným slibům místo toho, abych dala na logický úsudek opírající se o daná fakta. Pan Kaštovský neslibuje zázračná úročení. Místo toho svým klientům navrhne zhodnocení svých prostředků na míru – dle jejich finančních možností, aktuální životní situace, budoucích plánům a postoji k riziku. Je se mnou neustále v kontaktu – informuje mě o důležitých událostech týkajících se mojí investiční strategie a příp. nabídne jednorázovou investici, pokud je k tomu příhodná doba. Pokud je přesvědčen o tom, že doba pro jednorázovou investici vhodná není, klientovi to rozmluví i když mohl myslet na svou provizi. Panu Kaštovskému dobro klienta leží na srdci – toho si velmi vážím a oceňuji to.

Petra Řehulková, Opava

S přítelem jsme chtěli stavět dům, proto jsme oslovili naši banku s nabídkou hypotéky. Poté jsme dostali doporučení na pana Kaštovského, který za nás oslovil všechny banky a přehledně nám ukázal jejich nabídky splátek, úrokové sazby, poplatků a dalšího. Díky jeho zkušenostem a doporučení ohledně délky fixace, již dnes máme ušetřeno spousty peněz. Další peníze jsme ušetřili na odhadu zdarma, který nám vyjednal. Nikdy by nás nenapadlo, že u bank existuje rozdíl v tom, kdo ji kontaktuje s nabídkou. Při oslovení naši banky přes pana Kaštovského, nám banka najednou dala o 0,3% lepší úrok. Doporučuji využít jeho služeb, můžete pouze získat.

Hana a Jan Račákovi, Hrabyně

S manželem jsme chtěli refinancovat naši hypotéku, která měla konec fixace za 18 měsíců. Vzhledem k tomu, že úrokové sazby rostly jsme tak chtěli učinit co nejdříve. Oslovili jsme pana Kaštovského, který za nás oslovil banky s refinancováním dopředu a přehledně jsme viděli která banka co nabízí. Jednak jsme ušetřili na úrokové sazbě a jednak na poplatcích. Velice doporučujem

Ivana Pukančíková, Ostrava

Několik let jsem měsíčně "investovala" své peníze do produktu, který mi vlastně naspořené peníze díky jejich NEsrozumitelným smlouvám, nikdy nemělo za cíl je zhodnotit. Byla jsem skeptická při schůzkách s dalšími poradci, až jsem poznala pana Kaštovského. Konečně mi někdo byl schopen vše podrobně vysvětlil, navrhnout řešení, sdělit mi pro a proti abych se mohla rozhodnout. Děkuji moc za skvělou spolupráci, oceňuji servis, informovanost, nezávislost, zkušenosti. Se srdečným pozdravem Vaše klientka, Ivana.

Martin Válka, Ostrava

Chtěl jsem kupovat byt k vlastnímu bydlení a představa toho, že mám obíhat všechny banky mě děsila. Na základě dobrých referencí od známého jsem využil služeb pana Kaštovského. Během chvilky jsem měl v emailu přehledně nabídky všech bank. Původně jsem zamýšlel využít pojištění banky, ale ve finále mě vyšlo levněji pojistit se jinak než u banky. Kdybych nevyužil pana Kaštovského, měl bych drahou bankovní pojistku a bůh ví jaké další zbytečné a drahé produkty.

Soňa a David Nogovi, Ostrava

Při prvním telefonickém kontaktu jsem byla zvědavá, jak někdo se zkušenostmi přistupuje ke svým klientům. Váš přístup byl přátelský a profesionální, co jste slíbil, to jste udělal a získal jste si nás svými znalostmi. Čeho si velice vážím je, že jste nám mohl klidně předělat všechny smlouvy pojištění, jelikož jako laici se v tom vůbec nevyznáme. Ale Vy jste nechal to co je dobré a doporučil jste nám, dle finančního plánu, dořešit vše tam, kde to pro nás bude výhodnější. Děkujeme za Vaše rychlé jednání a ochotu. Na nic jsme nemuseli čekat, vždy jste ochotně přijel a vše zařídil. A v neposlední řadě, což jako hospodyňka a před Vánocemi také velice ocením, že jste vše zařídil a my se o nic nestarali. Takže z naší strany je maximálni spokojenost a věřím, že tomu bude tak i nadále.

Jana a Vojtěch T., Praha

Vzhledem k tomu, že jsme s manželkou byli v oblasti investování naprostí nováčci, byli jsme velmi opatrní, až skeptičtí, při vyhledávání ideálního investičního poradce. Měli jsme několik schůzek s poradci, ale až pan Kaštovský nám uměl vše velmi dobře vysvětlit. Naši důvěru si získal především jeho znalostmi a dlouholetými zkušenostmi v oblasti financí, ochotně odpovídal na nemalé množství našich otázek. Veškeré informace podával velmi srozumitelně a na rozdíl od jiných finančních poradců na nás nijak netlačil a nevyžadoval okamžité podepsání smlouvy. Důkladně s námi prodiskutoval nastavení portfolia, strategii, servis a odůvodnil, proč právě takové portfolio bude nejlepší. Věříme, že díky panu Kaštovskému jsme udělali ten správný krok pro finanční zajištění v budoucnosti a můžeme ho jedině doporučit.

Ingrid Kačmaříková, Ostrava

Velice si vážím, že po té co jste vyhodnotil mou finanční situaci, zajistil jste mi veškeré smlouvy, výhodné jste ponechal, nové jste nastavil dle finančního plánu a nemusela jsem se o nic starat. Konečně jsem našla finančního poradce, který je se mnou v kontaktu a průběžně mě informujete o situaci na trhu ohledně pojištění i investování. Servis, který pan Kaštovský nabízí jsem ještě nezažila! Jednou větou: jsem spokojena! Vaše klientka, Ingrid.

Lenka a Stanislav Śmigovi, Ostrava

Již přes šest let využíváme finančního poradenství pana Kaštovského. Na první schůzce jste nenásilnou formou zjistil co jsme zač a jaké máme v životě cíle. Na další schůzce jste nám představil finanční plán a Vaši investiční vizi a způsob poradenství, se kterou se plně ztotožňujeme. To byl důvod, proč jsme Vašimi spokojenými klienty. Nejvíce si cením Vaši profesionality, nezávislosti a toho, že nám produkty nevnucujete. O investicích jsme pravidelně informováni emailem a na výročních schůzkách. Určitě mohu doporučit!

Michal J., Čadca

Potreboval som vyriešiť, kam vložiť nejaké našetrené peniaze. Pred tým som to mal niekde inde, ale to bolo viacej rečí, ako skutkov. Pána Kaštovského som si našiel na internete, kde som oslovil viac poradcov. On veľmi ochotne reagoval, navrhol mi riešenie, veľmi prehľadne mi to spracoval. Dohodli sme si schôdzku, kde mi všetko podrobne vysvetlil a ochotne odpovedal na všetko. Netlačil ma do toho nasilu a nebolo čo riešiť, som jeho spokojným klientom. Má prehľad a vyzná sa v tom. Odporúčam a ďakujem.

Tomáš Kypta, Žerčice

Stránky pana Kaštovského jsem si našel na internetu. Potřeboval jsem vyřešit specifické potřeby. Od začátku jsem velmi ocenil, že k mým potřebám přistupoval individuálně, nejprve vyslechl mé představy a poté navrhl řešení. Nabídl několik variant a vysvětlil rozdíly. Nikdy netlačil na uzavření konkrétního produktu od konkrétní společnosti, což považuji za velmi korektní přístup. Vše nastavil podle mých představ a netlačil mne do řešení, která jsem nechtěl. Jednal se mnou férově, profesionálně, vždy přesně dodržel čas sjednaného pohovoru. Nabízí opravdu velké portfolio služeb a u všech jsem měl pocit profesionálně odvedené práce. Děkuji a doporučuji.

Jsem investiční a finanční poradce

Na čem si zakládám?

Neprodávám, ale radím.

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Podpisem to nekončí, ale začíná. Hledáte-li někoho, na koho se chcete spolehnout a komu záleží na Vašem úspěchu, otestujte si mě. Zkontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji.
 • FÉROVÝ PŘÍSTUP
  Jsem nezávislý a transparentní poradce, který si je vědom toho, že do každého návrhu či doporučení dávám své jméno a pověst, na čemž mi velice záleží.

Napište si o nezávaznou konzultaci

zdarma nebo volejte 605 503 236.

Vaše osobní údaje budou použity pro účely vyřešení Vašeho dotazu. Nebudou předávány třetím stranám. Odesláním dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů, který můžete kdykoliv odvolat. Zásady zpracování osobních údajů