REFERENCE

Stanislava Kursová
zaměstnanec, Praha

"Dobrý den Petře, omlouvám se za osobní oslovení, ale už Vás znám přeci nějaký čas, od roku 2012, tak mi to prosím promiňte. Nemám ve zvyku hodnotit něčí práci, ale u Vás musím reagovat! Jste báječný!!! To není jen tak nějaká práce, citlivě lidem radit. Vždy se dovídám něco nového a užitečného. A že už těch infomací za tu dobu bylo. Vždy mě překvapí šíře a kvalita Vašich vědomostí. Každý článek a radu, příjmám s velkým zájmem a těším se na Vaše postřehy na aktuální dění (nejen na burzách a ve finančních kruzích). To, jak vedete dospěláky k výchově svých dětí (tedy jejich dětí) k zodpovědnému používání peněz, tak tím jste mě dostal! Opravdu skvělá práce. Moc si Vás vážím za to, co děláte pro druhé. Přeji Vám do dalších let pevné zdraví a spoustu životní energie, těším se další spolupráci. Srdečně zdravím, Kursová Stanislava."

Michal Blovský
manažer ve zdravotnictví, Brno

"Pana Kaštovského jsem oslovil v podstatě náhodou, když jsem odkaz našel při hledání způsobů, jak investovat. Po několika telefonátech, osobním setkání a hlavně upřímném rozhovoru o investicích (ziscích a a ztrátách ! ) jsem se rozhodl jeho investičních rad využívat. Mám důvěru v jeho osobu i v jeho znalosti a budu pokračovat ve spolupráci i v této nelehké investiční době. Pokud hledáte někoho, kdo Vám s investicemi poradí, s důvěrou se na pana Kaštovského obraťte.."

Richard Marek
manažer, Jihlava

"Již delší dobu jsem chtěl začít svoje peníze vhodně investovat - nechtěl jsem svoje peníze investovat skrze online platformy a pouze spekulovat, a proto jsem hledal někoho, kdo mi s tím pomůže - po čase hledaní jsem potkal p. Kaštovského, který mě upoutal svoji odborností a znalostí ze světa investic - jasně vysvětlil jaká jsou pravidla hry, připravil jasný finanční plán dle mých možností a požadavků. Poprvé jsem měl pocit, že má někdo zájem mé peníze rozmnožovat a ne pouze krájet provize z mých vložených peněz. Pokud přemýšlíte komu svěřit svoje peníze, Petra Kaštovského mohu jedině doporučit."

Martin Ř.
Pardubický kraj

"Pana Kaštovského jsem oslovil ve chvíli, kdy jsem začal pochybovat nad investicí, kterou jsem před časem uzavřel s jistým investičním poradcem. Poradce mi také moc nesedl, s odstupem jsem z něho cítil povahu klasického bussinessmana s neosobním přístupem. Pan Kaštovský si mne naopak od začátku získal svým osobním přístupem a odborností, což v čase potvrzuje a vylepšuje. Vše v klidu vysvětlí, porovná, uvede problematiku investování na pravou míru. Mimo jiné jsme spolu probrali i ostatní finanční produkty, kde mi také dokázal nezávisle poradit, bez nároku na odměnu, nebo sjednání nového produktu přes jeho osobu. Benefitem jsou výroční schůzky, kde probereme zda se něco změnilo, co navrhuje upravit a jak uložit další volné peníze. Doporučuji."

Petr Lněnička
IT, Praha

"Petr je člověk na svém místě, vše skvěle vysvětlí, poradí, neslibuje nesmysly, vše je transparentní a dopředu jasné. Mohu jen doporučit."

David L.
IT, Praha

"Zkušenost, profesionalita, individuální přístup - tak by se daly shrnout mé dojmy ze spolupráce s panem Kaštovským. Hledal jsem způsob, jak zhodnotit prostředky, které by jinak zůstaly ležet ladem na běžném účtu. Pan Kaštovský mi podal srozumitelně základy ohledně investování a všechny možné způsoby byly zasazeny do kontextu. Po úvodních schůzkách bylo jasné, že si plácneme. Díky flexibilitě pana Kaštovského jsme vše zvládli na dálku. Věřím, že se na znalosti, zkušenosti a profesionalitu pana Kaštovského mohu spolehnout, doporučuji."

Jana Wedge
investor, Karlovarsko

"Jak definovat a hodnotit tohoto zdatného finančníka?
Oceňuji profesionální vystupování, rychlost a spolehlivost poskytovaných rad a služeb. 
Pan Kaštovský se případného klienta jasně a věcně vyptává, co pro něho znamenají peníze a jakou má představu o své investici. Klientovi důkladně přednese " ušitý návrh" na míru dle analýzy, kterou dle vstupního pohovoru vytvoří. S jeho prací jsem maximálně spokojena a těším se na naši další spolupráci.
Další skvělá věc je, že můžete bydlet kdekoliv a nemusíte cestovat, aby jste ztráceli čas - s ním jste ve spojení přes ZOOM - ihned dle domluvy. 
Mohu jen doporučit."

Vojtěch Švec
živnostník, cestovatel

"Petra Kaštovského jsem oslovil protože jsem nebyl spokojen s dosavadní správou mých investic. Hledal jsem někoho, kdo má odpovídající znalosti a zkušenosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci, bude se mnou v kontaktu a jeho motivací bude můj zisk, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od první schůzky přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Jeho přístup je otevřený, zodpovědný, odborný a profesionální. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná, jeho motivem je váš výnos a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak je Petr Kaštovský tou správnou volbou."

Šárka Š.
investor

"Pan Kaštovský mi pomohl s nepříjemným rozhodnutím ukončit nesmyslné investice. Fakta nevýhodnosti investice jsem znala, ale neustále jsem věřila nereálným slibům místo toho, abych dala na logický úsudek opírající se o daná fakta. Pan Kaštovský neslibuje zázračná úročení. Místo toho svým klientům navrhne bezpečné zhodnocení svých prostředků na míru – dle jejich finančních možností, aktuální životní situace, budoucích plánům a postoji k riziku. Je se mnou neustále v kontaktu – informuje mě o důležitých událostech týkajících se mojí investiční strategie a příp. nabídne jednorázovou investici, pokud je k tomu příhodná doba. Pokud je přesvědčen o tom, že doba pro jednorázovou investici vhodná není, klientovi to rozmluví i když mohl myslet na svou provizi. Oceňuji férové poplatky - vydělám já, vydělá pan Kaštovský  – toho si velmi vážím a oceňuji to."

Lucie M.
investor

"Hledala jsem možnost, jak nechat své naspořené peníze vydělat víc, než pouhým uložením na spořící účet. Chci mít dostatečný finanční polštář na důchod, protože si nejsem jistá, kolik dostanu od státu a jestli mi to postačí na spokojené stáří. Webové stránky pana Kaštovského mne zaujaly, protože podávají spoustu důležitých informací a zároveň jsou pro laika pochopitelné. Osobní setkání s panem Kaštovským mne pak přesvědčilo, že je to ten pravý profesionál, se kterým se nebudu obávat do světa investic vykročit. Vše kolem investování mi podrobně a otevřeně vysvětlil a na základě mých preferencí poradil s výběrem vhodné investiční strategie. Při jednání s panem Kaštovským víte, že je to opravdu odborník s velkými znalostmi, zkušenostmi a hlavně nadšením pro rozumné investování. Spolupráci s ním mohu jen doporučit."

Milan D.
majitel firmy

"Pana Kaštovského jsem vyhledal na internetu a zkontaktoval. Na schůzce mi představil způsob investování a jak vše probíhá. Na další schůzce jsme si domluvili konkrétní plán investování.  Pan Kaštovský na mne působí důvěryhodně a profesionálně. Za přidanou hodnotu považuji osobní přístup a okamžité informace, pokud by nastaly nějaké zásadní změny na trzích."

Hana Hegerová
Ostrava

"Když jsem sháněla investičního poradce, zaujaly mě Vaše webové stránky a proto jsem se na Vás obrátila. Již při prvním setkání mne mile překvapilo Vaše příjemné jednání, kdy s klientem vedete rozhovor, tak aby jste měl všechny potřebné informace a přitom jej k ničemu netlačil, nenutil. Umíte vše výstižně vysvětlit a to v rozsahu, který je nutný a potřebný proto, aby se klient mohl správně rozhodnout. Umíte doporučit finanční produkty, tak aby v dané situaci byly maximálně reálné a přínosné pro klienta. Máte velký přehled týkající se jak produktů pro investice, tak pro pojištění a hypotéky. Velmi se mi líbilo, že jste se mnou vedl konstruktivní rozhovor, kde jste také vycházel ze svých mnohaletých zkušeností a já měla možnost vyslechnout si praktické rady a ne pouze teorii. Mohu jen doporučit, mám z celého průběhu velmi dobrý pocit."

Michal J.
majitel firmy

"Potreboval som vyriešiť, kam vložiť nejaké našetrené peniaze. Pred tým som to mal niekde inde, ale to bolo viacej rečí, ako skutkov. Pána Kaštovského som si našiel na internete, kde som oslovil viac poradcov. On veľmi ochotne reagoval, navrhol mi riešenie, veľmi prehľadne mi to spracoval. Dohodli sme si schôdzku, kde mi všetko podrobne vysvetlil a ochotne odpovedal na všetko. Netlačil ma do toho nasilu a nebolo čo riešiť, som jeho spokojným klientom. Má prehľad a vyzná sa v tom. Odporúčam a ďakujem."

Jana a Vojtěch T.
fotograf, IT specialista

"Vzhledem k tomu, že jsme s manželkou byli v oblasti investování naprostí nováčci, byli jsme velmi opatrní, až skeptičtí, při vyhledávání ideálního investičního poradce. Měli jsme několik schůzek s poradci, ale až pan Kaštovský nám uměl vše velmi dobře vysvětlit. Naši důvěru si získal především jeho znalostmi a dlouholetými zkušenostmi v oblasti financí, ochotně odpovídal na nemalé množství našich otázek. Veškeré informace podával velmi srozumitelně a na rozdíl od jiných poradců na nás nijak netlačil a nevyžadoval okamžité podepsání smlouvy. Důkladně s námi prodiskutoval možnosti investování, plusy a mínusy, abychom se mohli rozhodnout. Věříme, že díky panu Kaštovskému jsme udělali ten správný krok pro finanční zajištění v budoucnosti a můžeme ho jedině doporučit."

Připojte se ke spokojeným klientům

Inspirují vás tyto příběhy? Pokud hledáte osobního a zkušeného partnera pro vaše investiční cíle, jsem zde, abych vám pomohl.

 

Vyplňte formulář níže, budu vás kontaktovat.