Investují se mnou.

Reference

David L.
IT, Praha

"Zkušenost, profesionalita, individuální přístup - tak by se daly shrnout mé dojmy ze spolupráce s panem Kaštovským. Hledal jsem způsob, jak zhodnotit prostředky, které by jinak zůstaly ležet ladem na běžném účtu. Pan Kaštovský mi podal srozumitelně základy ohledně investování a všechny možné způsoby byly zasazeny do kontextu. Po úvodních schůzkách bylo jasné, že si plácneme. Díky flexibilitě pana Kaštovského jsme vše zvládli na dálku. Věřím, že se na znalosti, zkušenosti a profesionalitu pana Kaštovského mohu spolehnout, doporučuji."

Jana Wedge
investor, Karlovarsko

"Jak definovat a hodnotit tohoto zdatného finančníka?
Oceňuji profesionální vystupování, rychlost a spolehlivost poskytovaných rad a služeb. 
Pan Kaštovský se případného klienta jasně a věcně vyptává, co pro něho znamenají peníze a jakou má představu o své investici. Klientovi důkladně přednese " ušitý návrh" na míru dle analýzy, kterou dle vstupního pohovoru vytvoří. S jeho prací jsem maximálně spokojena a těším se na naši další spolupráci.
Další skvělá věc je, že můžete bydlet kdekoliv a nemusíte cestovat, aby jste ztráceli čas - s ním jste ve spojení přes ZOOM - ihned dle domluvy. 
Mohu jen doporučit."

Vojtěch Švec
živnostník, cestovatel

"Petra Kaštovského jsem oslovil protože jsem nebyl spokojen s dosavadní správou mých investic. Hledal jsem někoho, kdo má odpovídající znalosti a zkušenosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci, bude se mnou v kontaktu a jeho motivací bude můj zisk, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od první schůzky přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Jeho přístup je otevřený, zodpovědný, odborný a profesionální. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná, jeho motivem je váš výnos a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak je Petr Kaštovský tou správnou volbou."

Šárka Š.
investor

"Pan Kaštovský mi pomohl s nepříjemným rozhodnutím ukončit nesmyslné investice. Fakta nevýhodnosti investice jsem znala, ale neustále jsem věřila nereálným slibům místo toho, abych dala na logický úsudek opírající se o daná fakta. Pan Kaštovský neslibuje zázračná úročení. Místo toho svým klientům navrhne bezpečné zhodnocení svých prostředků na míru – dle jejich finančních možností, aktuální životní situace, budoucích plánům a postoji k riziku. Je se mnou neustále v kontaktu – informuje mě o důležitých událostech týkajících se mojí investiční strategie a příp. nabídne jednorázovou investici, pokud je k tomu příhodná doba. Pokud je přesvědčen o tom, že doba pro jednorázovou investici vhodná není, klientovi to rozmluví i když mohl myslet na svou provizi. Oceňuji férové poplatky - vydělám já, vydělá pan Kaštovský  – toho si velmi vážím a oceňuji to."

Lucie M.
investor

"Hledala jsem možnost, jak nechat své naspořené peníze vydělat víc, než pouhým uložením na spořící účet. Chci mít dostatečný finanční polštář na důchod, protože si nejsem jistá, kolik dostanu od státu a jestli mi to postačí na spokojené stáří. Webové stránky pana Kaštovského mne zaujaly, protože podávají spoustu důležitých informací a zároveň jsou pro laika pochopitelné. Osobní setkání s panem Kaštovským mne pak přesvědčilo, že je to ten pravý profesionál, se kterým se nebudu obávat do světa investic vykročit. Vše kolem investování mi podrobně a otevřeně vysvětlil a na základě mých preferencí poradil s výběrem vhodné investiční strategie. Při jednání s panem Kaštovským víte, že je to opravdu odborník s velkými znalostmi, zkušenostmi a hlavně nadšením pro rozumné investování. Spolupráci s ním mohu jen doporučit."

Milan D.
majitel firmy

"Pana Kaštovského jsem vyhledal na internetu a zkontaktoval. Na schůzce mi představil způsob investování a jak vše probíhá. Na další schůzce jsme si domluvili konkrétní plán investování.  Pan Kaštovský na mne působí důvěryhodně a profesionálně. Za přidanou hodnotu považuji osobní přístup a okamžité informace, pokud by nastaly nějaké zásadní změny na trzích."

Hana Hegerová
Ostrava

"Když jsem sháněla investičního poradce, zaujaly mě Vaše webové stránky a proto jsem se na Vás obrátila. Již při prvním setkání mne mile překvapilo Vaše příjemné jednání, kdy s klientem vedete rozhovor, tak aby jste měl všechny potřebné informace a přitom jej k ničemu netlačil, nenutil. Umíte vše výstižně vysvětlit a to v rozsahu, který je nutný a potřebný proto, aby se klient mohl správně rozhodnout. Umíte doporučit finanční produkty, tak aby v dané situaci byly maximálně reálné a přínosné pro klienta. Máte velký přehled týkající se jak produktů pro investice, tak pro pojištění a hypotéky. Velmi se mi líbilo, že jste se mnou vedl konstruktivní rozhovor, kde jste také vycházel ze svých mnohaletých zkušeností a já měla možnost vyslechnout si praktické rady a ne pouze teorii. Mohu jen doporučit, mám z celého průběhu velmi dobrý pocit."

Michal J.
majitel firmy

"Potreboval som vyriešiť, kam vložiť nejaké našetrené peniaze. Pred tým som to mal niekde inde, ale to bolo viacej rečí, ako skutkov. Pána Kaštovského som si našiel na internete, kde som oslovil viac poradcov. On veľmi ochotne reagoval, navrhol mi riešenie, veľmi prehľadne mi to spracoval. Dohodli sme si schôdzku, kde mi všetko podrobne vysvetlil a ochotne odpovedal na všetko. Netlačil ma do toho nasilu a nebolo čo riešiť, som jeho spokojným klientom. Má prehľad a vyzná sa v tom. Odporúčam a ďakujem."

Jana a Vojtěch T.
fotograf, IT specialista

"Vzhledem k tomu, že jsme s manželkou byli v oblasti investování naprostí nováčci, byli jsme velmi opatrní, až skeptičtí, při vyhledávání ideálního investičního poradce. Měli jsme několik schůzek s poradci, ale až pan Kaštovský nám uměl vše velmi dobře vysvětlit. Naši důvěru si získal především jeho znalostmi a dlouholetými zkušenostmi v oblasti financí, ochotně odpovídal na nemalé množství našich otázek. Veškeré informace podával velmi srozumitelně a na rozdíl od jiných poradců na nás nijak netlačil a nevyžadoval okamžité podepsání smlouvy. Důkladně s námi prodiskutoval možnosti investování, plusy a mínusy, abychom se mohli rozhodnout. Věříme, že díky panu Kaštovskému jsme udělali ten správný krok pro finanční zajištění v budoucnosti a můžeme ho jedině doporučit."

Investujte se mnou.

Co můžete očekávat?

Moji klienti hledají bezpečí. Chtějí, aby jejich vydělané peníze byly spravovány s odbornou péčí a zároveň požadují, aby peníze vydělávaly nad inflaci.

Je pro ně důležité dostávat informace a očekávají v nenadálých situacích k penězům přístup. Oceňují transparentní odměňování.

Investujte se mnou, připravím vám investiční portfolio a očekávejte:

  • Profesionální, diskrétní a odborný přístup
  • Správnou alokaci mezi třídy aktiv
  • Ověřené a pečlivě vybrané nástroje
  • Návrh investiční a výdajové strategie
  • Řízení investičního portfolia
  • Dlouhodobé poradenství, konzultace
  • Transparentní odměna
  • Výroční schůzky, informace

Máme společný cíl: váš výnos

Hodnoty poradenství.

Profesionalita, odbornost, zkušenosti, porozumění a transparentní poradenství, které si váží potřeb klientů.

To vše jsou mé hodnoty, na kterých stavím. Díky tomu mohu poskytovat individuální řešení na míru.

Investování je dlouhodobá cesta, která vyžaduje důvěru, fungující systém správy aktiv a kritické myšlení.

Investiční strategie / portfolio / nástroje / poradenství ...

Nezávazná konzultace.

Vyplňte formulář níže a získejte nezávislý názor odborníka.