Řekli o mně

Před 6-ti lety jsem se stal klientem pana Kaštovského. Společně máme za sebou několik mediálních kachen a větších propadů, na které pokud bych reagoval podle svého mínění, byl bych v mínusu a na investice bych na vždy zanevřel. Díky zkušenostem pana Kaštovského jsem získal správné návyky a díky tomu mi majetek roste. Nemusím nic sledovat o vše stará pan Kaštovský. Nejvíce oceňuji nezávislost, Váš servis, zkušenosti a přístup. Se službami jsem velmi spokojen, vždy mi erudovaně poradíte při řešení mých investic a pojištění. Pokud chcete dobře investovat svoje peníze nebo kvalitní pojištění, určitě doporučuji kontaktovat pana Kaštovského.

MUDr. Petr KlečkaOstrava

Několik let jsem měsíčně investovala své peníze do produktu, který mi vlastně naspořené peníze díky jejich NEsrozumitelným smlouvám, nikdy nemělo za cíl je zhodnotit. Byla jsem skeptická při schůzkách s dalšími poradci, až jsem poznala pana Kaštovského. Konečně jsem poznala investičního poradce, kdo mi vše podrobně vysvětlil, navrhl nejlepší řešení na míru a musím říct, že lituji toho, že se tak stalo až nyní. Děkuji moc za skvělou spolupráci, za to, že Váš investiční servis děláte a musím říct, že je bezkonkurenční a můžu konečně důvěřovat v někoho a v něco co má smysl. Oceňuji servis, informovanost, nezávislost, zkušenosti. Se srdečným pozdravem Vaše klientka.

Ivana PukančíkováOstrava

Již přes pět let využíváme finančího poradenství pana Kaštovského. Na první schůzce jste nenásilnou formou zjistil co jsme zač a jaké máme v životě cíle, což bylo nenásilné a velice příjemné. Na další schůzce jste nám představil finanční plán a Vaši investiční vizi a způsob poradenství, se kterou se plně ztotožňujeme a věříme ji. To byl důvod, proč jsme Vašimi spojenými klienty. Nejvíce si cením Vašeho vzdělávání a nezávislosti. Jsme rádi, že to co radíte klientům, tak stejně využíváte pro sebe a své peníze. Díky investičním zkušenostem pana Kaštovského vyděláváme a pomáháte nám krotit naše emoce. Žádné produkty nám nevnucuje, původní dobré smlouvy nám doporučil ponechat, v případě nových řešení nám vždy nabídl několik variant, detailně vysvětlil rozdíly, ale konečné rozhodnutí nechal na nás.Kdykoliv mohu zavolal o radu a vyřešení problému. Určitě mohu doporučit!

Lenka a Stanislav ŚmigoviOstrava

Velice si vážím, že po té co jste vyhodnotil mou finanční situaci, zajistil jste mi veškeré smlouvy, výhodné jste ponechal, nové jste nastavil dle finančního plánu a nemusela jsem se o nic starat. Konečně jsem našla finančního poradce, který je se mnou v kontaktu a průběžně mě informujete o situaci na trhu ohledně pojištění i investování. Servis, který pan Kaštovský nabízí jsem ještě nezažila! Jednou větou: jsem spokojena!

Ingrid KačmaříkováOstrava

Při prvním telefonickém kontaktu jsem byla zvědavá, jak někdo se zkušenostmi přistupuje ke svým klientů. Přístup pana Kaštovského byl profesionální, co slíbil, to udělal a získal jste si nás svými znalostmi. Čeho si velice vážím je, že jste nám mohl klidně předělat všechny smlouvy pojištění a investování, jelikož jako laici se v tom vůbec nevyznáme. Ale Vy jste nechal to co je dobré a doporučil jste nám, dle finančního plánu, dořešit vše tam, kde to pro nás bude výhodnější. Děkujeme za Vaše rychlé jednání a ochotu. Na nic jsme nemuseli čekat, vždy jste ochotně prijel a vše zařídil a v neposlední řadě, což jako hospodyňka a před Vánocemi take velice ocením, že jste vše zařídil a my se o nic nestarali. Takže z naší strany je maximálni spokojenost a věřím, že tomu bude tak i nadále.

Soňa a David NogoviOstrava

Ocenili jsem přímé, rychlé a snadno pochopitelné informace při řešení našich požadavků. Díky skvělé přípravě bylo vše snadné. Pana Kaštovského považujeme za profesionálního finančního poradce, kterému nejde jen o výši provize, jako je tomu u běžných finančních poradců, to vše jsme zažili. Po dlouhém hledání jsme našli někoho komu věříme, kdo si za svým slovem stojí a taky ho dodrží a hlavně, objektivně poradí! Pokud hledáte zkušeného finančního poradce, doporučujeme!

Andrea a Aleš KlímkoviOstrava

Petr Kaštovský poskytuje naší rodině finanční poradenství od roku 2014. Těžko si představit ještě více přímého člověka, který Vám otevře oči stylem "padni komu padni" v něčem tak komplikovaném jako jsou finance. Petr je člověk, který Vám naleje čistého vína a je jen na Vás, jak získanou informaci využijete ve svém životě. Můžeme jeho služby bez váhání doporučit.

Renáta a Jaromír KrišicoviOstrava

Díky tomuto finančnímu poradci jsem se přestal bát investic. Ze začátku jsem se hodně bál. Po čase jsem zjistil, že je to jako učit se jezdit na kole: najít někoho, komu věříte, že Vás dovede do cíle! V oblasti investic jsem ho našel! Vše jednoduše vysvětleno, propadu na trhu se nebojím, naopak je vyhledávám. Po zkušenostech s panem Kaštovským si myslím, že investování je v hospodaření s penězi to nejdůležitější. Doporučuji.

Adam CviertnaOstrava

Nemohu, než se přidat ke spokojeným klientům. Se službami finančního poradce pana Kaštovského jsem velmi spokojena. Sám hlídá a upozorňuje na změny na trhu pojišťovnictví a nabídne mi vždy pro mne nejvýhodnější úpravu smluv. Navíc si mohu na jeho webových stránkách přečíst spoustu dobrých tipů, jak lépe hospodařit s penězi. Co více si přát!

Stanislava KursováOstrava

S práci pana Kaštovského jsem nad míru spokojen. Nějakou tu zkušenost už jsem s finančními poradci měl, ale teprve o panu Kaštovském mohu s klidným svědomím říct, že děla svou práci dokonale. Vše mi perfektně vysvětlil a doporučil tu nejlepší volbu. Jeho přístup je profesionální a přátelský. Z vlastní zkušenosti doporučuji využit jeho služeb.

Jiří SchülerOstrava

Potřebovali jsme s manželem poradit s rodinnými financemi. Nejdřív jsme se chtěli obrátit na nějaké konkrétní pojišťovnu. Zjistili jsme však, že je to džungle různých "zaručeně a skvělých" nabídek. Není lehké se v této džungli zorientovat. Pana Kaštovského jsme oslovili na základě pěkných referencí naší dobré známé. Musíme konstatovat, že reference se nám potvrdily. Pan Kaštovský je profesionál na svém místě. Vždy výborně připravený a se srozumitelným výkladem i pro laiky jako jsme my. A co oceňujeme nejvíce je to, že jeho odpovědi na naše dotazy byly vždy přímé a objektivní. Nikdy jsme z jeho práce neměli pocit, že nás tlačí k nějakému rozhodnutí, které by bylo výhodné především pro něj. Investování již běží nějakou dobu a oceňuji znalosti, které jsou v tomto oboru nedocenitelné. Těšíme se na další spolupráci a jeho služby finančního poradce můžeme jen doporučit.

Pavla a Ladislav DoležaloviOstrava

Pana Kaštovského jsem poznala, když jsem potřebovala poradit s pojistnou smlouvou uzavřenou s paní, která po sepsání smlouvy se již vyhýbala kontaktu pro radu. Byla jsem velice mile překvapena s jeho profesionálním přístupem. Do ničeho mě nenutil, poradil, vysvětlil. Všechny smlouvy jsem si nechala prostudovat ...něco jsme změnili, něco dobrého na jeho radu nechali. Dnes jsme "u něj" celá rodina a mohu opravdu jen doporučit. Sám hlídá a upozorňuje na změny na trhu a nabídne mi vždy pro mne nejvýhodnější řešení. K tomu je třeba i dodat, že kdykoliv zavoláte, udělá si na Vás čas a vše vyřeší. A toho si moc vážíme.

Lenka Leňková a Petr KotalaBohumín

Co nabízím?

Svůj čas věnujte dětem, rodině, koníčkům a zálibám.

O finanční služby se Vám postarám já.

 

Srovnávám, doporučuji, informuji, prostě spolupráce

v nejvyšší kvalitě.

Každé mnou navrhované řešení je vytvořeno tak, jako bych ho navrhoval sám sobě, mé rodině nebo mým přátelům.

Podpisem smlouvy to nekončí, ale začíná. Nabízím svým klientům servis, který je doslova návykový.

VYUŽIJTE MÉ ZKUŠENOSTI

PRO VAŠE PENÍZE I VY.

KONZULTACE ZDARMA

Souhlasím *