Kdo je Petr Kaštovský?

V prvé řádě hrdý otec a manžel, který se rád usmívá. Člověk, kterého potkaly zdravotní problémy a zjistil, že zdraví je jenom jedno. Na vlastní kůži jsem poznal, že s penězi si pořídíte kvalitnější zdravotní péči.

Když s penězi správně hospodaříte, je ten život ... jednodušší. Žijeme v době, kdy za kvalitní služby a informace, je dobré si připlatit.

Každé ráno začínám šálkem kávy a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě jsem člověk, který investováním žije.

Jsem člověk, který cítí velkou odpovědnost. Pracuji totiž s důvěrou a penězi. Jsem si vědom toho, že do mých doporučení a návrhů dávám také svou pověst a jméno. Proto je pro mě dlouhodobá spolupráce a spokojenost důležitá.

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory jakými jsou Viktor Hostinský, Mark Mobius, Vladimír Fichtner, dále setkání s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Mühlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají a inspirují k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.

Investujte se mnou.

Co můžete očekávat?

Moji klienti hledají bezpečí. Chtějí, aby jejich vydělané peníze byly spravovány s odbornou péčí a zároveň požadují, aby peníze vydělávaly nad inflaci.

Je pro ně důležité dostávat informace a očekávají v nenadálých situacích k penězům přístup. Oceňují transparentní odměňování.

Investujte se mnou, připravím vám investiční portfolio a očekávejte:

  • Profesionální, diskrétní a odborný přístup
  • Správnou alokaci mezi třídy aktiv
  • Ověřené a pečlivě vybrané nástroje
  • Návrh investiční a výdajové strategie
  • Řízení investičního portfolia
  • Dlouhodobé poradenství, konzultace
  • Transparentní odměna
  • Výroční schůzky, informace

Máme společný cíl: váš výnos

Hodnoty poradenství.

Profesionalita, odbornost, zkušenosti, porozumění a transparentní poradenství, které si váží potřeb klientů.

To vše jsou mé hodnoty, na kterých stavím. Díky tomu mohu poskytovat individuální řešení na míru.

Investování je dlouhodobá cesta, která vyžaduje důvěru, fungující systém správy aktiv a kritické myšlení.

Investují se mnou.

Reference

"Zkušenost, profesionalita, individuální přístup - tak by se daly shrnout mé dojmy ze spolupráce s panem Kaštovským. Hledal jsem způsob, jak zhodnotit prostředky, které by jinak zůstaly ležet ladem na běžném účtu. Během diskuze ohledně zhodnocování peněz došla řeč i na web pana Kaštovského, kde byly srozumitelně vysvětleny základy investování a všechny možné způsoby byly zasazeny do kontextu. Rozhodl jsem se pana Kaštovského kontaktovat a po úvodních schůzkách, bylo jasné, že si plácneme. Díky flexibilitě pana Kaštovského jsme vše zvládli na dálku. Věřím, že se na znalosti, zkušenosti a profesionalitu pana Kaštovského mohu spolehnout."
David L.IT, Praha
"Petra Kaštovského jsem oslovil protože jsem nebyl spokojen s dosavadní správou mých investic. Hledal jsem někoho, kdo má odpovídající znalosti a zkušenosti, někoho, kdo se mnou zahájí dlouhodobou spolupráci, bude se mnou v kontaktu a jeho motivací bude můj zisk, nikoliv pouze sepsání smlouvy. Pan Kaštovský mě od první schůzky přesvědčil, že je pro mě právě on správnou volbou. Jeho přístup je otevřený, zodpovědný, odborný a profesionální. Pokud hledáte partnera pro vaše investice, který se v dané problematice opravdu vyzná, jeho motivem je váš výnos a pro kterého je skutečně důležité vaše spokojenost, pak je Petr Kaštovský tou správnou volbou."
Vojtěch Švecživnostník, cestovatel
"Hledala jsem možnost, jak nechat své naspořené peníze vydělat víc, než pouhým uložením na spořící účet. Chci mít dostatečný finanční polštář na důchod, protože si nejsem jistá, kolik dostanu od státu a jestli mi to postačí na spokojené stáří. Webové stránky pana Kaštovského mne zaujaly, protože podávají spoustu důležitých informací a zároveň jsou pro laika pochopitelné. Osobní setkání s panem Kaštovským mne pak přesvědčilo, že je to ten pravý profesionál, se kterým se nebudu obávat do světa investic vykročit. Vše kolem investování mi podrobně a otevřeně vysvětlil a na základě mých preferencí poradil s výběrem vhodné investiční strategie. Při jednání s panem Kaštovským víte, že je to opravdu odborník s velkými znalostmi, zkušenostmi a hlavně nadšením pro rozumné investování. Spolupráci s ním mohu jen doporučit."
Lucie M.investor
"Jak definovat a hodnotit tohoto zdatného finančníka? Oceňuji profesionální vystupování, rychlost a spolehlivost poskytovaných rad a služeb.  Pan Kaštovský se případného klienta jasně a věcně vyptává, co pro něho znamenají peníze a jakou má představu o své investici. Klientovi důkladně přednese " ušitý návrh" na míru dle analýzy, kterou dle vstupního pohovoru vytvoří. S jeho prací jsem maximálně spokojena a těším se na naši další spolupráci. Další skvělá věc je, že můžete bydlet kdekoliv a nemusíte cestovat, aby jste ztráceli čas - s ním jste ve spojení přes ZOOM - ihned dle domluvy.  Mohu jen doporučit."
Jana Wedgeinvestor, Karlovarsko
"Pan Kaštovský mi pomohl s nepříjemným rozhodnutím ukončit nesmyslné investice. Fakta nevýhodnosti investice jsem znala, ale neustále jsem věřila nereálným slibům místo toho, abych dala na logický úsudek opírající se o daná fakta. Pan Kaštovský neslibuje zázračná úročení. Místo toho svým klientům navrhne bezpečné zhodnocení svých prostředků na míru – dle jejich finančních možností, aktuální životní situace, budoucích plánům a postoji k riziku. Je se mnou neustále v kontaktu – informuje mě o důležitých událostech týkajících se mojí investiční strategie a příp. nabídne jednorázovou investici, pokud je k tomu příhodná doba. Pokud je přesvědčen o tom, že doba pro jednorázovou investici vhodná není, klientovi to rozmluví i když mohl myslet na svou provizi. Oceňuji férové poplatky - vydělám já, vydělá pan Kaštovský – toho si velmi vážím a oceňuji to."
Šárka Š.investor
"Pana Kaštovského jsem vyhledal na internetu a zkontaktoval. Na schůzce mi představil způsob investování a jak vše probíhá. Na další schůzce jsme si domluvili konkrétní plán investování. Pan Kaštovský na mne působí důvěryhodně a profesionálně. Za přidanou hodnotu považuji osobní přístup a okamžité informace, pokud by nastaly nějaké zásadní změny na trzích."
Milan D.majitel firmy
Investiční strategie / portfolio / nástroje / poradenství ...

Nezávazná konzultace.

Vyplňte formulář níže a získejte nezávislý názor odborníka.