Kdo je Petr Kaštovský?

V prvé řádě člověk, který se rád usmívá. Člověk, kterého potkaly zdravotní problémy a zjistil, že zdraví je jenom jedno. Člověk, který na vlastní kůži poznal, že s penězi si pořídíte kvalitnější zdravotní péči.

Zkrátka, když s penězi správně hospodaříte, je ten život jednodušší. Žijeme v době, kdy za kvalitní služby a informace, je dobré si připlatit.

Každé ráno začínám šálkem kávy, návštěvou fitcentra a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě žádný střelec naslepo, ale dlouhodobá spolupráce je pro mě důležitá.

Pokud se nevěnuji práci nebo mé manželce, věnuji se svým zálibám jakými jsou běh, cvičení, turistika, tenis, technologie. Mám rád dobré jídlo, sport a aktivní životní styl.

Jsem člověk, který cítí velkou odpovědnost. Pracuji totiž s důvěrou a penězi. Jsem si vědom toho, že do mých doporučení a návrhů dávám také svou pověst a jméno. 

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory jakými jsou Viktor Hostinský, Mark Mobius, Vladimír Fichtner, dále setkání s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Mühlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají a inspirují k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.

Proč si zvolit mě?

Neprodávám, ale radím.

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou více jak desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Podpisem to nekončí, ale začíná. Jsme spolu v kontaktu. Na čem se domluvíme, to platí.
 • ŠETŘÍM VÁŠ ČAS
  Kontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji, jsem tady pro Vás.
Napište si o nezávaznou konzultaci nebo volejte 605 503 236.