KDO JE PETR KAŠTOVSKÝ?

V prvé řádě hrdý otec a manžel, který se rád usmívá. Člověk, který dostal "radu" od nepoctivých poradců a tato rada zdarma se po čase stala tou nejdražší. 

A to byl důvod, proč začalo mé samostudium finančních produktů. Mým cílem bylo mít vše pod kontrolou. Po nějaké době jsem zjistil, že radím lidem okolo mě. Šetřil jsem jim čas ve zjišťování detailů o finančních produktech a mé znalosti předával dál. Po čase jsem začal podnikat ve finančním a investičním poradenstvím.

Vše dávalo smysl: když s penězi správně hospodaříte, je ten život ... jednodušší. Žijeme v době, kdy za kvalitní služby a informace, je dobré si připlatit.

V dnešní době se zabývám výhradně investičním poradenstvím. Pomáhám lidem zhodnocovat úspory, investičně plánovat a ochránit jejich kapitál. Každé ráno začínám šálkem kávy a kontrolou křivek akciových trhů.

Jsem člověk, který cítí velkou odpovědnost. Pracuji totiž s důvěrou a penězi. Jsem si vědom toho, že do mých investičních doporučení a návrhů dávám také svou pověst a jméno. Proto je pro mě dlouhodobá spolupráce a spokojenost investora důležitá. Investováním žiji, mám rád věci pod kontrolou a to vše se promítá do mého pracovního přístupu.

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory jakými jsou Viktor Hostinský, Mark Mobius, Vladimír Fichtner, dále setkání s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Mühlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají a inspirují k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.