O MNĚ

Petr Kaštovský

investiční a finanční poradce

Jsem cílevědomý sporťák, který důslednost a cit pro detail převádí do pracovního života. Vše co navrhnu ještě dvakrát zkontroluji, neboť jsem si vědom toho, že do svého doporučení dávám také svou pověst a jméno. 

Neriskujte, zasloužíte si výnos.

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory Viktorem Hostinským, Markem Mobiusem, Vladimírem Fichtnerem, dále s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Muhlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.

Pokud se nevěnuji klientům či vzdělávání, věnuji se svým zálibám jakými jsou běh, cvičení, horská turistika, tenisu, technologiím, ale především své úžasné ženě. Mám rád dobré jídlo, sport a zdravý životní styl.

Každé ráno začínám šálkem zeleného čaje, návštěvou fitcentra a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě žádný střelec naslepo, ale férový a lidský partner pro dlouhodobou spolupráci. Moc dobře si uvědimuji, že to co člověk dělá s penězi dnes, se projeví za 5 a více let.

Jsem investiční a finanční poradce

PROČ SE MNOU SPOLUPRACOVAT

Neprodávám, ale radím.

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své praxi využívám mou desetiletou praxi s investičním a finančním poradenstvím. Mám potřebnou akreditací ČNB na investiční poradenství, proto patřím mezi poradce a ne jen zprostředkovatele. Neustále se vzdělávám, abych se udržel na vrcholu své profese.
 • JSEM PRAKTIK
  Papír snese všechno. Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Podpisem to nekončí, ale začíná. Hledáte-li někoho, na koho se chcete spolehnout a komu záleží na Vašem úspěchu, otestujte si mě. Zkontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji.
 • FÉROVÝ PŘÍSTUP
  Nikdo mi nediktuje co mám sjednávat. Jsem nezávislý a transparentní poradce, na čem se domluvíme, to platí.

Domluvme si schůzku,
rád si s Vámi popovídám osobně.