Kdo je Petr Kaštovský?

V prvé řádě hrdý otec a manžel, který se rád usmívá. Člověk, který si nechal poradit od nepoctivých poradců - tehdy jsem o peníze přišel. Současně mi začaly zdravotní problémy a zjistil jsme, že zdraví je jenom jedno. Na vlastní kůži jsem poznal, že s penězi si pořídíte kvalitnější zdravotní péči.

Když s penězi správně hospodaříte, je ten život ... jednodušší. Žijeme v době, kdy za kvalitní služby a informace, je dobré si připlatit.

Jsem nezávislý investiční poradce, kdy každé ráno začínám šálkem kávy a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě jsem člověk, který investováním žije.

Jsem člověk, který cítí velkou odpovědnost. Pracuji totiž s důvěrou a penězi. Jsem si vědom toho, že do mých investičních doporučení a návrhů dávám také svou pověst a jméno. Proto je pro mě dlouhodobá spolupráce a spokojenost důležitá.

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory jakými jsou Viktor Hostinský, Mark Mobius, Vladimír Fichtner, dále setkání s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Mühlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají a inspirují k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.

Udělejte první krok.

Nezávazná konzultace

Pojďme nejdříve zjistit co hledáte a v čem vám mohu poradit - nezávazně. Vyplňte formulář níže nebo volejte 605 503 236.