Petr KAŠTOVSKÝ

Finanční a investiční poradce

Dříve jsem se spoléhal na nezkušeného finančního poradce. Ve finále mě jeho rady přišly hodně draho. Pomáhám lidem, aby mou zkušenost nikdy nepoznali.


 

Jsem autorem tohoto webu a jsem člověk, kterého před více jak deseti lety postihly problémy se zády.

Tyto problémy mi změnily a převrátily život vzhůru nohama. Měl jsem sjednané životní pojištění a spoléhal jsem na to, že dostanu peníze z pojistky.

MARNĚ.

A nutno říct, že před zdravotními problémy jsem měl spokojený život. Měl jsem dobrou práci, slušný příjem a svého finančního poradce, který mi radil jak hospodařit s penězi.

Když se podívám zpětně, tak moc dobře mi finanční poradce neradil. 

CO MI TEHDY FINANČNÍ PORADCE RADIL?

Pane Kaštovský, je nutné platit si životní pojištění, které mi ve finále vůbec nepomohlo. Spořit prý nemusím, jsem mladý a mám si užívat života. Myslet na zadní vrátka prý není důležité. Brrr, až mám husí kůži, když si na to vzpomenu.

 

JAK PROBÍHALY MÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A CO NA TO POJISTKA?

S problémy se zády jsem se trápil téměř rok. Při každém pohybu mi bolest "střílela" do zadního stehenního svalu. Nemohl jsem sedět, stát, ani chodit. Bez bolesti jsem byl pouze když jsem ležel.

Diagnóza: výhřez meziobratlové ploténky.

Léčba probíhala nejdříve u fyzioterapeuta, dále probíhaly obstřiky, masáže, infúze a další. V tomto režimu jsem žil více jak rok. Jenže bez trvalé úlevy od bolesti.

Vzhledem k bolestem, které přetrvávaly jsem se rozhodl pro radikální léčbu - operaci. Navštívil jsem chirurga, vše jsme naplánovali a bylo.

Bohužel jsem netušil do čeho jdu a co se bude dít po operaci.

Po operaci jsem měl další komplikace a rehabilitace. Takto jsem se léčil další rok, až jsem poznal SM Systém, který mi pomohl. Dnes cvičím, hraji squash, tenis, běhám.

A V ČEM BYL PROBLÉM? PROBLÉM BYL V PENĚZÍCH. 

Jak jsem již zmiňoval měl jsem životní pojistku od které jsem očekával, že dostanu nějaké peníze. V době, kdy jsem uzavíral životní pojištění mi finanční poradce říkal:

pane Kaštovský nemusíte se bát, máte to nejlepší na trhu“.

 

Promiňte mi ten výraz, ale jsou to „kecy“.

Nejhorší věta od pojišťovny co jsem kdy četl byla:

Vážený pane Kaštovský, je nám líto, ale nemáte nárok na pojistné plnění“.

Hrozný pocit. Platíte roky pojišťovně peníze, abyste se ve finále dozvěděli, že nedostanete ani korunu. Co teď? Poprvé ve svém životě jsem žádal o pomoc stát. Bohužel státu (přesně řečeno úřednici) je úplně jedno, že máte zdravotní a finanční problémy. Od státu jsem také nedostal nic

Naštěstí jsem toto špatné období přestál. Byl jsem na všechny naštvaný a nejvíce na finančního poradce, který mi životní pojištění sjednával. Do práce jsem se nevrátil a rozhodl jsem se, že změním obor.

Možná, že to bude znít jako klišé nebo jako pěkně naučená fráze, ale není tomu tak. Rozhodl jsem, že chci pomáhat lidem. 

Řekl jsem si, že budu podnikat ve financích a že budu lidem ukazovat, jak správně nastavit pojištění, aby je nepotkalo to co mě. 

Rozhodl jsem se, že budu lidem říkat pravdu o pojišťovnách. Budu lidem říkat co má smysl, kde je hodně "ALE", čemu se vyhnout …

Rozhodl jsem se, že budu lidem ukazovat, jak a kde odkládat peníze.

Rozhodl jsem se, že budu lidem říkat, aby se nespoléhali na ostatní, ale pouze sami na sebe a že myslet na zadní vrátka je důležité.

Řekl jsem si, že budu lidem ukazovat jak vyjednávat s bankou o úvěrech, aby dostali výhodnější podmínky, co si sjednávat a co naopak je nevýhodné.

CO JSEM SE NAUČIL?

Dnes již vím, v jakých produktech opravdu peníze vydělávají. 

Vím co si sjednat a jak postupovat, kdyby mě postihla nějaká nemoc nebo úraz. 

Vím jaké služby k hypotéce si sjednat a kde naopak lidé vyhazují peníze oknem. 

Dnes když se podívám zpětně na mé zdravotní problémy, tak za ně děkuji. Podíval jsem se pravdě do očí, přestal jsem obviňovat ostatní. Za vše, co se přihodilo jsem rád, protože mi to otevřelo oči. Zdravotní problémy mi ukázaly cestu.

Moji cestou je pomáhat lidem pochopit něco tak složitého, jako jsou peníze, investování, pojištění a úvěry. Stávám se jejich průvodcem ve světě financí.

Pomáhat lidem, kterým není lhostejná jejich budoucnost. Pokud chcete s něčím poradit, využijte formulář níže. Nezáleží na tom odkud jste, řešení najdeme vždycky. 

Přeji Vám hodně zdraví a úspěchu nejen ve finančním světě.

Petr Kaštovský, 605 503 236, petr@jakhospodaritspenezi.cz


Pokud nepochopíte a neovládnete peníze, budou peníze ovládat vás


Spoléhal jsem se na nezkušeného finančního poradce

Stáhněte si e-book zdarma:

JAK ANALYZOVAT PODÍLOVÝ FOND

a vytvořit si tak perpetuum mobile na peníze

  • Sami si navrhnete ziskové investiční portfolio
  • Naučíte se vybírat dlouhodobě ziskové fondy
  • Budete vědět, které hodnoty při výběru fondu je důležité sledovat
  • Proč posuzování fondu podle výnosu je špatná strategie
  • Přestanete "střílet" na prázdno, nikdo vás už nenapálí
  • Začnete používat strategii, kterou aplikuje Warren Buffet
  • Pokud již investujete do fondů, pak se dozvíte, zda bude výnosné
  • Dozvíte se kde důležité informace hledat

KONZULTACE ZDARMA

Souhlasím*