O MNĚ

Petr Kaštovský

investiční a finanční poradce

Jsem cílevědomý sporťák, který důslednost a cit pro detail převádí do pracovního života. Vše co navrhnu ještě dvakrát zkontroluji, neboť jsem si vědom toho, že do svého doporučení dávám také svou pověst a jméno. 

Neriskujte, zasloužíte si výnos.

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory Viktorem Hostinským, Markem Mobiusem, Vladimírem Fichtnerem, dále s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Mühlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.

Pokud se nevěnuji klientům či vzdělávání, věnuji se svým zálibám jakými jsou běh, cvičení, horská turistika, tenisu, technologiím, ale především své úžasné ženě. Mám rád dobré jídlo, sport a zdravý životní styl.

Každé ráno začínám šálkem zeleného čaje, návštěvou fitcentra a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě žádný střelec naslepo, ale férový a lidský partner pro dlouhodobou spolupráci.

Jsem investiční a finanční poradce

Na čem si zakládám?

Neprodávám, ale radím.

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Podpisem to nekončí, ale začíná. Hledáte-li někoho, na koho se chcete spolehnout a komu záleží na Vašem úspěchu, otestujte si mě. Zkontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji.
 • FÉROVÝ PŘÍSTUP
  Jsem nezávislý a transparentní poradce, který si je vědom toho, že do každého návrhu či doporučení dávám své jméno a pověst, na čemž mi velice záleží.

Napište si o nezávaznou konzultaci

zdarma nebo volejte 605 503 236.

Vaše osobní údaje budou použity pro účely vyřešení Vašeho dotazu. Nebudou předávány třetím stranám. Odesláním dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů, který můžete kdykoliv odvolat. Zásady zpracování osobních údajů