Kdo je Petr Kaštovský?

V prvé řádě člověk, který se rád usmívá. Člověk, kterého potkaly zdravotní problémy a zjistil, že zdraví je jenom jedno. Člověk, který na vlastní kůži poznal, že s penězi, si pořídíte kvalitnější zdravotní péči.

Zkrátka, když s penězi správně hospodaříte, je ten život jednodušší. Žijeme v době, kdy za kvalitní služby a informace, je dobré si připlatit.

Každé ráno začínám šálkem kávy, návštěvou fitcentra a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě žádný střelec naslepo, ale dlouhodobá spolupráce je pro mě důležitá.

Pokud se nevěnuji práci nebo mé manželce, věnuji se svým zálibám jakými jsou běh, cvičení, turistika, tenis, technologiím. Mám rád dobré jídlo, sport a aktivní životní styl.

Jsem člověk, který cítí velkou odpovědnost. Pracuji totiž s důvěrou a penězi. Jsem si vědom toho, že do mých doporučení a návrhů dávám také svou pověst a jméno. 

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory jakými jsou Viktor Hostinský, Mark Mobius, Vladimír Fichtner, dále setkání s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Mühlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají a inspirují k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.

Jsem investiční a finanční poradce

Na čem si zakládám?

Neprodávám, ale radím.

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Podpisem to nekončí, ale začíná. Hledáte-li někoho, na koho se chcete spolehnout a komu záleží na Vašem úspěchu, otestujte si mě. Zkontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji.
 • FÉROVÝ PŘÍSTUP
  Jsem nezávislý a transparentní poradce, který si je vědom toho, že do každého návrhu či doporučení dávám své jméno a pověst, na čemž mi velice záleží.

Napište si o nezávaznou konzultaci

zdarma nebo volejte 605 503 236.

Vaše osobní údaje budou použity pro účely vyřešení Vašeho dotazu. Nebudou předávány třetím stranám. Odesláním dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů, který můžete kdykoliv odvolat. Zásady zpracování osobních údajů