Kdo je Petr Kaštovský?

V prvé řádě hrdý otec a manžel, který se rád usmívá. Člověk, kterého potkaly zdravotní problémy a zjistil, že zdraví je jenom jedno. Člověk, který na vlastní kůži poznal, že s penězi si pořídíte kvalitnější zdravotní péči.

Zkrátka, když s penězi správně hospodaříte, je ten život jednodušší. Žijeme v době, kdy za kvalitní služby a informace, je dobré si připlatit.

Každé ráno začínám šálkem kávy, návštěvou fitcentra a kontrolou křivek akciových trhů. Prostě žádný střelec naslepo, ale dlouhodobá spolupráce je pro mě důležitá.

Pokud se nevěnuji práci, mé manželce a dítěti, věnuji se svým zálibám jakými jsou běh, cvičení, turistika, tenis, technologie. Mám rád kávu, dobré jídlo, sport a aktivní životní styl.

Jsem člověk, který cítí velkou odpovědnost. Pracuji totiž s důvěrou a penězi. Jsem si vědom toho, že do mých doporučení a návrhů dávám také svou pověst a jméno. 

Inspirací v mé práci je setkání s úspěšnými investory jakými jsou Viktor Hostinský, Mark Mobius, Vladimír Fichtner, dále setkání s bývalým spolupracovníkem Billa Gatese Janem Mühlfeitem, horolezcem Radkem Jarošem a dalšími, kteří mě vzdělávají a inspirují k tomu, abych se udržel na vrcholu své profese.

Proč si zvolit mě?

Neprodávám, ale radím

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou více jak desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Nejsem velká korporace. Nebuduji MLM systém. Nežene mě okamžitý zisk, ale dlouhodobý vztah. Mám dlouholeté klienty a vím, že se můžu každému hrdě podívat do očí.
 • ŠETŘÍM VÁŠ ČAS
  Kontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji, jsem tady pro Vás. Podpisem smlouvy práce investičního a finančního poradce nekončí, ale začíná. Jsme spolu v kontaktu. Na čem se domluvíme, to platí.
Napište si o nezávaznou konzultaci nebo volejte 605 503 236.