NÁVRH HYPOTÉKY

(KOUPĚ / VÝSTAVBA / REFINANCOVÁNÍ)


Refinancujete hypotéku a stávající banka vám nabídla vysoký úrok na další období a vy správně tušíte, že byste mohli mít lepší úrokovou sazbu a platit méně? 

Nebo plánujete stavět nebo koupit nemovitost a potřebujete vyřešit její financování?  Využijte mé zkušenosti a služby návrh hypotéky, získáte:

 • Získáte přehledné srovnání nabídek bank, úrokových sazeb, výše splátek a jejich doplňkových služeb
 • Doporučím vám vhodnou dobu fixace s ohledem na trh hypoték
 • Dozvíte se výhody a nevýhody bankovních pojistek
 • Zajistím, aby banka vyhověla vaším požadavkům, jelikož vím jak s bankami vyjednávat
 • Ukáži vám možné dopady různých délek fixace
 • Získáte hypotéku bez zbytečných a drahých služeb
 • Vyjednám vám slevy na poplatcích včetně možného odhadu nemovitosti zdarma
 • O nic se nestaráte. Vše vyřídím za Vás

Reference - hypotéky

S přítelem jsme chtěli stavět dům, proto jsme oslovili naši banku s nabídkou hypotéky. Poté jsme dostali doporučení na pana Kaštovského, který za nás oslovil všechny banky a přehledně nám ukázal jejich nabídky splátek, úrokové sazby a dalšího. Díky jeho zkušenostem a doporučení ohledně volby délky fixace, jsme již dnes máme ušetřeno spousty peněz. Další peníze jsme ušetřili na odhadu zdarma, který nám vyjednal. Nikdy by nás nenapadlo, že poté co pan Kaštovský začne vyjednávat s tou samou bankou, která nám dala nabídku, že dostaneme o 0,5% ještě lepší podmínky u té samé banky. Doporučuji využít jeho služeb, neváhejte.

Petra Řehulková

Chtěl jsem kupovat byt k vlastnímu bydlení a představa toho, že mám obíhat všechny banky mě děsila. Na základě dobrých referencí od známého jsem využil služeb pana Kaštovského. Během chvilky jsem měl v emailu přehledně nabídky všech bank. Původně jsem zamýšlel využít pojištění banky. Ve finále mě vyšly levněji než kdybych si vše pojistil u banky. Kdybych nevyužil pana Kaštovského pravděpodobně bych měl drahou bankovní pojistku a bůh ví jaké další zbytečné a drahé produkty.

Martin Válka

S manželem jsme chtěli refinancovat naši hypotéku, která měla konec fixace za 18 měsíců. Vzhledem k tomu, že úrokové sazby rostly jsme tak chtěli učinit co nejdříve. Oslovili jsme pana Kaštovského, který za nás oslovil banky s refinancováním dopředu a přehledně jsme viděli která banka co nabízí. Jednak jsme ušetřili na úrokové sazbě a jednak na poplatcích. Velice doporučujem

Hana a Jan Račákovi

KDO SE O VÁS POSTARÁ?


Petr Kaštovský

dlouholetý finanční poradce

NABÍZÍM VÁM:


 • ZKUŠENOSTI
  Ve financích pracuji téměř deset let. Při návrhu finančních produktů vycházím ze svých zkušeností, tzn. s ohledem na podmínky, poplatky, výluky, systém plnění a situace klienta. Finanční produkty sjednávám nezávisle, nikdo mi nediktuje co mám sjednávat a v jakém rozsahu.
 • PROFESIONALITU
  Budete ode mně dostávat relevantní, objektivní a odborné informace, které si zasloužíte. S finančními službami mám dlouholeté zkušenosti a neustále se vzdělávám, abych se udržel na vrcholu své profese.
 • SPOLUPRÁCI
  Vaše spokojenost je pro mě důležitá. Podpisem to nekončí, ale začíná. Srovnávám, kontroluji, informuji, analyzuji ... Na čem se domluvíme, to platí. To mě staví na úroveň vašeho partnera.