MOJE SLUŽBY


INVESTOVÁNÍ

Máte portfolio které nevynáší a ...

.. chcete ho analyzovat? V investování je 97% úspěchu ve správné strategii a správném portfoliu. Setkávám se s portfolii, které neodpovídají zkušenostem a očekávání investora. To je nešvar nezkušených poradců. Využijte mé zkušenosti

Více informací →

Chcete spořit dětem ať mají do začátku

Známe to všichni. Peníze od rodičů vždycky pomohou. Zvlášť když člověk dospěje a vrhne se do pracovního světa, kde je odkázán sám na sebe a na svůj příjem. Pomohu vám připravit strategii pro odkládání peněz dětem.

Více informací →

Rádi byste začali investovat a ...

... a nechcete "šlápnout vedle". Chcete stabilní portfolio, správně diverzifikované a se správnou strategií, které bude odpovídat Vám a ne zprostředkovateli. Chcete někoho, kdo Vás bude informovat o propadech, pomůže s administrací, zkrátka chcete profesionála.

Více informací →

Chtěli byste prožít důstojný důchod

Není vám důchod lhostejný? Chcete si příjem v důchodu naplánovat? Úspěšná strategie odchodu do důchodu vyžaduje řádné plánování a neustálou pozornost. Je důležité mít strategii při budování majetku, aby byl výnos stabilní a také při jejím čerpání.

Více informací →

POJIŠTĚNÍ

Potřebujete pojistit a nevíte jak na to?

Která rizika si pojistit? Jak určit pojistné částky? Které pojišťovny zkoumají příjem? Kde je nejvíce výluk? Jak nastavit smlouvu, ať platíte co nejméně? Potřebuji pojištění denních dávek, hospitalizace, pracovní neschopnosti? Kde mohu ušetřit a neplatit pojišťovně? Nic neřešte a kontaktujte mne. Poptám, navrhnu a přehledně srovnám.

Více informací →

Chci aktualizovat a prověřit pojištění

Svět se neustále vyvíjí. Mobily před deseti lety jsou dnes zastaralé a stejně tak se vyvíjí pojistný trh. Pojišťovny reagují na vývoj a výluky, které byly ve smlouvách běžné před 5-ti lety, jsou dnes pryč. Máte pojištění pár let a chcete prověřit zda částky a vlastnosti pojistných podmínek odpovídají standardům.

Více informací →

Potřebuji snížit platbu za pojištění

Úspora 500 Kč měsíčně v rodinném rozpočtu pomůže. Samozřejmě, že nejlevnější ještě neznamená nejlepší. Proto tato služba zohledňuje pojistné podmínky, komplexní nastavení smlouvy a vaší situace. Ukáži Vám mé know-how v práci s pojištěním a investováním

Více informací →

HYPOTÉKA

Plánujete stavět rodinný dům a hledáte ...

... někoho, kdo vám prověří a srovná nabídky bank. Všude slyšíte nejlevnější hypotéka. Nejlevnější ještě neznamená nejvýhodnější. Každá sleva něco stojí. V praxi se setkávám s tím, že lidé si k hypotéce sjednávají služby banky, které jsou drahé a mají za cíl vydělat bance, nikoliv klientovi.

Více informací →

Končí vám fixace hypotéky a chcete ...

... Srovnat nabídky nebo vyjednat lepší podmínky. Banky se předhánějí v nabídkách refinancování hypoték. Vymýšlejí různé marketingové nabídky, které dobře vypadají, ale jsou dobré jen pro banku. Rádi byste využili mých slev a zkušeností? Nechcete zbytečné služby? Vyjednám, srovnám a prezentuji Vám nejlepší nabídky

Více informací →

Chcete koupit nemovitost a ...

Potřebujete vyřešit financování? Využijte moje slevy a mé kontakty v bankách pro svou hypotéku i vy. Díky tomu vám vyjednám slevy na poplatcích, odhad nemovitosti zdarma, poradím se správným nastavením hypotéky / úvěru a další služby. Už nebudete platit za něco, co nemá hodnotu

Více informací →

KDO SE O VÁS POSTARÁ?


Petr Kaštovský

dlouholetý finanční poradce

NABÍZÍM VÁM:


  • ZKUŠENOSTI
    Ve financích pracuji téměř deset let. Při návrhu finančních produktů vycházím ze svých zkušeností, tzn. s ohledem na podmínky, poplatky, výluky, systém plnění a situace klienta. Finanční produkty sjednávám nezávisle, nikdo mi nediktuje co mám sjednávat a v jakém rozsahu.
  • PROFESIONALITU
    Budete ode mně dostávat relevantní, objektivní a odborné informace, které si zasloužíte. S finančními službami mám dlouholeté zkušenosti a neustále se vzdělávám, abych se udržel na vrcholu své profese.
  • SPOLUPRÁCI
    Vaše spokojenost je pro mě důležitá. Podpisem to nekončí, ale začíná. Srovnávám, kontroluji, informuji, analyzuji ... Na čem se domluvíme, to platí. To mě staví na úroveň vašeho partnera.

KONZULTACE ZDARMA

Souhlasím *