Chcete svým penězům dát volnost a přemýšlíte, kde je uložit?

Pak jste tady správně!

Pokud necháváte své peníze ležet v bance, pak proděláváte!

Začněte investovat a vydělávat!

Nabízím investování do podílových fondů.


Obáváte se udělat rozhodnutí a první krok?

Nebo, že dostanete špatnou nabídku?

Jak vybrat ten správný fond?

V ČR je v nabídce několik tisíc podílových fondů. Jaký vybrat? Popř. jaké fondy do portfolia zvolit?

 

Důležité je zvolit si dobu investování (investiční horizont). Pokud budeme mít investiční horizont do 8 let, vybereme dluhopisové fondy. Pokud chceme investovat více jak 8 let, akciové fondy jsou zajímavá možnost zhodnocení peněz.

 

Také je nutné si říct jaké riziko hodláme podstoupit. Dáme přednost výnosu nebo jistotě?

 

Při výběru fondu si musíme ujasnit investiční strategii. Budeme investovat do Asie, Afriky, Evropy nebo Latinské Ameriky? Nebo budeme investovat do zlata, technologických firem nebo do českých firem? Nebo zvolíme velké akciové společnosti či menší akciové společnosti? Každá strategie má své pro a proti, a má také svá rizika. Někde jsou rizika větší, jinde menší. 

 

Jakmile máme určenou investiční strategii, doporučuji aby výběr podílových fondů splňoval tyto parametry: fond musí mít dlouhou historii, min. 10 let. Dále je nutné, aby fond obhospodařoval velký majetek, aby fond měl rating Morningstar a nízkou nákladovost.

Proč investovat s námi?

Nízké náklady

Neplatím honosné kanceláře a nemám velký prodejní tým. Díky tomu držím náklady na minimu a nepřenáším je na klienty.

Zkušenosti

Čerpám zkušenosti z téměř desetileté praxe ve finančním a investičním poradenství. Neustále se vzdělávám, abych si nadále udržel kvalitní služby.

Férové jednání

Před podpisem a první platbou přesně víte kolik Vás vše bude stát a co Vám to přinese. Nemám žádné skryté poplatky, Vaše peníze posíláte přímo investiční společnosti.

Průběžně o Vás pečuji

Tam kde ostatní končí, já začínám. Každoroční výroční schůzka a vyhodnocení portfolia.

Řídím Vaše emoce

Investování je o emocích. Krotím Vaše emoce, aby rozhodování nepodléhalo právě největšímu nepříteli investování - emocím.

Jsme v kontaktu

Pokud máte dotaz, ihned odpovídám a řeším jej. Mailem, telefonem, jakkoliv Vám to vyhovuje.

Kdo o Vás bude pečovat?

Petr Kaštovský

Investiční a finanční poradce / podnikatel

Ve financích působím téměř 10 let, za tu dobu jsem vytvořil přes tisíc finančních plánu a investičních portfolií. Jsem nezávislý investiční a finanční poradce, pomáhám lidem budovat a chránit jejich majetek.

Během mé investiční praxe jsem vyzkoušel investování do akcií, komodit, ETF fondů a podílových fondů. Poznal jsem několik investičních strategií, některé nevhodné a prodělečné, jiné naopak výhodné a bezpečné. Nemusíte nic studovat a zkoušet, díky mým zkušenostem ušetříte spousty času a peněz, předám Vám své zkušenosti a ukáži Vám, jak budovat majetek.

Natáčím vzdělávací videa z oboru investování, pojištění a hypoték. Spravuji facebookovou stránku @JakHospodaritSpenezi

Reference

Několik let jsem měsíčně investovala své peníze do produktu, který mi vlastně naspořené peníze díky jejich NEsrozumitelným smlouvám, nikdy nemělo za cíl je zhodnotit. Byla jsem skeptická při schůzkách s dalšími poradci, až jsem poznala pana Kaštovského. Konečně jsem poznala investičního poradce, kdo mi vše podrobně vysvětlil, navrhl nejlepší řešení na míru a musím říct, že lituji toho, že se tak stalo až nyní. Děkuji moc za skvělou spolupráci, za to, že Váš investiční servis děláte a musím říct, že je bezkonkurenční a můžu konečně důvěřovat v někoho a v něco co má smysl. Oceňuji servis, informovanost, nezávislost, zkušenosti. Se srdečným pozdravem Vaše klientka.

Ivana PukančíkováOstrava

Již přes pět let využíváme investičního poradenství pana Kaštovského. Na první schůzce jste nenásilnou formou zjistil co jsme zač a jaké máme v životě cíle, což bylo nenásilné a velice příjemné. Na další schůzce jste nám představil Vaši investiční vizi a způsob poradenství, se kterou se plně ztotožňujeme a věříme ji. To byl důvod, proč jsme Vašimi spojenými klienty. Nejvíce si cením Vašeho vzdělávání a to, že na sobě pracujete. Jsme rádi, že to co radíte klientům, tak stejně využíváte pro sebe a své peníze. Díky investičním zkušenostem pana Kaštovského vyděláváme a pomáháte nám krotit naše emoce. Kdykoliv mohu zavolal o radu a vyřešení problému. Určitě mohu doporučit!

Lenka a Stanislav ŚmigoviOstrava

Před 6-ti lety jsem se stal klientem pana Kaštovského. Společně máme za sebou několik mediálních kachen a větších propadů, na které pokud bych reagoval podle svého mínění, byl bych v mínusu a na investice bych na vždy zanevřel. Díky zkušenostem pana Kaštovského jsem získal správné návyky a díky tomu mi majetek roste. Nemusím nic sledovat o vše stará pan Kaštovský. Nejvíce oceňuji nezávislost, Váš servis, zkušenosti a přístup. Se službami jsem velmi spokojen, vždy mi erudovaně poradíte při řešení mých investic. Pokud chcete dobře investovat svoje peníze, určitě doporučuji kontaktovat pana Kaštovského.

MUDr. Petr KlečkaOstrava

Investiční portfolio nebo konzultace zdarma?

Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme Vám.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.