Rizikové životní pojištění bez zbytečných výluk.


Vaše rodina si zaslouží kvalitní ochranu.

Bez zbytečných výluk

Pečlivě vybraná pojišťovna

Chcete-li jíst zdravé potraviny, nemůžete vybírat pouze podle názvu výrobku. Ale je potřeba sledovat správné složení, způsob výroby potrviny a další.

Stejně tak při výběru pojištění nebudete vybírat pouze podle názvu produktu popř. barvu loga pojišťovny.

Jako finanční poradce mám odpovědnost za správný výběr. Je třeba sledovat poplatky, výluky, omezení, způsob výplaty peněz, podmínky plnění a další.

Využijte mé zkušenosti a vaše rizikové životní pojištění bude mít správné podmínky, rychlou výplatu peněz a žádné skryté výluky.

Spolupráce

Šetřím váš čas

Připravím vám kvalitní pojištění s jasnými podmínkami a s nejširším plněním při nemoci a úrazu.

O nic se nestaráte, nebudete chodit do pojišťoven, studovat podmínky a srovnávat - od toho máte mě. Rizikové životní pojištění s nejlepšími podmínkami na trhu.

Proč si zvolit mě?

Neprodávám, ale radím

 • ZKUŠENOSTI
  Ve své práci využívám mou více jak desetiletou praxi s investičními a finančními produkty. Mám potřebné akreditace a odborné zkoušky ČNB. Reference od mých klientů hovoří za vše.
 • JSEM PRAKTIK
  Říká se "papír snese všechno". Mé návrhy ovšem vychází z praxe. Je pro mě důležité navrhovat řešení dle toho, jak fungují v praxi a ne jen pouze na papíře či na základě slibů.
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Nejsem velká korporace. Nebuduji MLM systém. Nežene mě okamžitý zisk, ale dlouhodobý vztah. Mám dlouholeté klienty a vím, že se můžu každému hrdě podívat do očí.
 • ŠETŘÍM VÁŠ ČAS
  Kontroluji, srovnávám, informuji, analyzuji, jsem tady pro Vás. Podpisem smlouvy práce investičního a finančního poradce nekončí, ale začíná. Jsme spolu v kontaktu. Na čem se domluvíme, to platí.

Reference

Ocenil jsem, že pan Kaštovský k mým potřebám přistupoval individuálně, nejprve vyslechl mé představy a poté navrhl řešení. Nabídl několik variant a vysvětlil rozdíly. Nikdy netlačil na uzavření konkrétního produktu od konkrétní společnosti, což považuji za velmi korektní přístup. Nabízí opravdu velké portfolio služeb a u všech jsem měl pocit profesionálně odvedené práce. Děkuji a doporučuji.
Tomáš Kyptaklient
Při prvním telefonickém kontaktu jsem byla zvědavá, jak někdo se zkušenostmi přistupuje ke svým klientům. Váš přístup byl přátelský a profesionální, co jste slíbil, to jste udělal a získal jste si nás svými znalostmi. Čeho si velice vážím je, že jste nám mohl klidně předělat všechny smlouvy pojištění, jelikož jako laici se v tom vůbec nevyznáme. Ale Vy jste nechal to co je dobré a doporučil jste nám, dle finančního plánu, dořešit vše tam, kde to pro nás bude výhodnější. Děkujeme za Vaše rychlé jednání a ochotu. Na nic jsme nemuseli čekat, vždy jste ochotně přijel a vše zařídil. A v neposlední řadě, což jako hospodyňka a před Vánocemi také velice ocením, že jste vše zařídil a my se o nic nestarali. Takže z naší strany je maximálni spokojenost a věřím, že tomu bude tak i nadále.
Soňa a David Nogoviklient
Již přes šest let využíváme finančního poradenství pana Kaštovského. Na první schůzce jste nenásilnou formou zjistil co jsme zač a jaké máme v životě cíle. Na další schůzce jste nám představil finanční plán a Vaši investiční vizi a způsob poradenství, se kterou se plně ztotožňujeme. To byl důvod, proč jsme Vašimi spokojenými klienty. Nejvíce si cením Vaši profesionality, nezávislosti a toho, že nám produkty nevnucujete. O investicích jsme pravidelně informováni emailem a na výročních schůzkách. Určitě mohu doporučit!
Lenka a Stanislav Śmigoviklient
Rizikové životní pojištění bez zbytečných výluk můžete mít i vy.

Pojďme nejdříve zjistit jak to udělat efektivně. Aby vše fungovalo, potřebuji se o vás něco dozvědět. Začněme krátkým testem, kde zjistíte, která pojišťovna je pro vás nejvýhodnější.