Pošlete peníze do práce.

Lidé se velice rychle naučili chodit do práce a vydělávat peníze, ale je velká škoda, že právě toto nedělají se svými penězi. Aby se tak stalo, je nutné mít strategii. Je důležité, aby zvolená investiční strategie byla bezpečná, nízkonákladová a aby generovala dlouhodobý růst reálné hodnoty majetku. 

A aby mohla taková strategie dlouhodbě fungovat, je důležité dodržovat procentuální rozložení mezi jednotlivými investičními kategoriemi a dělat správná investiční rozhodnutí.

Většina lidí od peněz vyžaduje následující:

  • chtějí, aby peníze pracovaly pro ně a ne pro jiné
  • nechtějí nástroj, který bude rizikový
  • chtějí přesně vědět, co se s penězi děje
  • požadují, aby jim výnos nikdo nesnižoval o skryté poplatky
  • chtějí volnost

Vše bude fungovat pokud ...

... pochopíte rozdíl mezi trvalou ztrátou a dočasným poklesem hodnoty majetku.

Je důležité si toto uvědomit, protože investice, ze které může být trvalá ztráta, je investice riziková a na takové druhy investic u mě není místo.

Kdežto dočasný pokles hodnoty majetku využíváte ve svůj prospěch.

Můžete být investor, který očekává výnos a je ochoten akceptovat poklesy. Nebo můžete být investor, který očekává, že peníze budou vydělávat nad inflaci a budete spokojeni. Anebo jste investor, který chce, aby peníze vlivem inflace neztrácely na hodnotě.

Není nic jednodušího než se potkat, promluvit si o Vašich představách a poté Vám připravím investiční portfolio, které bude bezpečné, vyvážené a nízkonákladové.

Jsem připraven a mám nástroje pro to, abych Vám splnil Vaše cíle a představy.

S jakým výnosem počítat?

Nikdo nemá křišťálovou kouli a nemůže předpovídat budoucnost. Můžeme nahlédnout do historie a podívat se, jak trhy reagovaly na krize a jakou měly výkonnost. Příkladem je index MSCI World v období od 1970 do 2015, který dosahuje výnosu 9,71% ročně. Jedná se o index, který je tvořen z více jak 1600 akcií z 23 zemí, obsahuje velké akciové společnosti a je obrazem světového hospodářství.

Investujte se mnou.

Co bude výsledkem

mé práce?

Výsledkem mé práce bude návrh investičního portfolia, které bude bezpečné, správně diverzifikované, s vhodnou investiční strategii a bez zbytečných poplatků.

Za návrhem investičního portfolia jsou pečlivě vybrané investiční nástroje a jejich alokace, které jsou ověřeny časem.

A nejen to.

Při sledování a správě peněz využívám kvalitní nástroje, kontroluji dodržování zvolené alokace a nákladovost portfolia. Žádné spekulace.

Pracuji ve financích více jak 11 let, zažil jsem několik finančních krizí, a proto se můžete spolehnout na mé odborné znalosti a zkušenosti.

Napište si o nezávaznou konzultaci

zdarma nebo volejte 605 503 236.