Služby

Modelový příběh o tom,

v čem vám mohu pomoci.


HYPOTÉKA BEZ ZBYTEČNÝCH "SLUŽEB"

Když jsem dostudoval a hledali jsme s partnerkou vlastní bydlení, byl jsem vděčný za kontakt na Petra Kaštovského, finančního poradce, který naši hypotéku vyřídil tak, že jsme skoro nevěděli, že ji máme. 

Ať refinancujeme nebo zůstaneme u stávající banky, máme díky němu vždy ty nejlepší podmínky.


MYSLET NA ZADNÍ VRÁTKA. REZERVA

Strategie je důležitá. Na spořícím účtu si na radu Petra Kaštovského, finančního poradce, ponecháváme dostatečnou rezervu, takže nás nevykolejilo ani to, když žena přechodně přišla o zaměstnání. Měli jsme kam sáhnout. Volné peníze odkládáme tak, abychom je měli dostupné a zároveň tak, aby prostředky vydělávaly.


KVALITNÍ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

A to i v případě, kdy jsem naopak já měl zdravotní problémy a léčil jsem se 8 měsíců. Díky kvalitnímu životnímu pojištění pro případ pracovní neschopnosti to náš rodinný rozpočet ani nepocítil. A pokud by problémy přetrvávaly vím, že v případě invalidity nebo úmrtí bude o mně nebo moje blízké postaráno.


DEN BLBEC, STÁT SE MŮŽE COKOLIV. POJISTKA NA BLBOST

I nám se vyplatilo našeho poradce doporučit známým. Když totiž jednou byli u nás na návštěvě – znáte děti  – můj nový telefon při dětských hrátkách padl za oběť a všichni jsme pak byli vděční za jejich kvalitní pojištění odpovědnosti nebo-li pojistku na blbost.


POJIŠTĚNÍ MAJETKU SE MŮŽE HODIT

I my máme dobře pojištěný majetek, a proto nás prasklá vodovodní trubka, zabouchnuté klíče nebo vandalem poničené auto nemůže rozházet. Máme pojištěno to co požadujeme, s nízkou spoluúčastí a bez zbytečností.


SPOLÉHAT SE V DŮCHODU NA STÁT? DĚKUJI, RADĚJI NE

Nechceme se v důchodu spoléhat na stát, protože víme, jaký je stát špatný hospodář. Petr Kaštovský (investiční a finanční poradce) nám ukázal cestu, jak se zabezpečit na důchod, která nám dává svobodu a pocit jistoty.


SERVIS A SPOLUPRÁCE

Podpisem smlouvy naše spolupráce neskončila. Ba naopak. Každou pojistnou událost nám pan Kaštovský pomáhá vyřešit a nahlásit.

Díky servisu a spolupráci víme o všech novinkách na finančním trhu. Víme co se děje na trzích a o investicích máme maximální přehled. Když trhy ovládne panika, dozvídáme se to včas a pokud máme tendenci udělat špatné rozhodnutí, pan Kaštovský nám vysvětlí případné dopady na naše portfolio.

Ve které životní fázi se právě nacházíte?

Mám podílové fondy se kterými nejsem spokojen

97% úspěchu v investování je ve správné strategii a portfoliu. Setkávám se s portfolii, které neodpovídají zkušenostem a povaze investora. To je nešvar nezkušených poradců, proto je nutné provést analýzu portfolia a vše nastavit správně.

Chci aktualizovat a prověřit nastavení pojištění

Moc dobře víte, že pojistný trh se vyvíjí. Máte pojištění pár let a chcete prověřit zda částky a vlastnosti pojistných podmínek odpovídají standardům.

Rád bych měl důstojný důchod

Můžete si dovolit odejít do důchodu? Mnoho investorů se zajímá, jestli ušetřili dostatek finančních prostředků na to, aby jim pomohly zajistit si důstojný důchodu. Úspěšná strategie odchodu do důchodu vyžaduje řádné plánování a neustálou pozornost. Je důležité mít strategii při budování majetku a také při jejím čerpání.

Platím za pojištění moc peněz a chci snížit platbu

Úspora 500 Kč měsíčně v rodinném rozpočtu pomůže. Samozřejmě, že nejlevnější ještě neznamená nejlepší. Proto tato služba zohledňuje také pojistné podmínky a komplexní nastavení smlouvy.

Spořit dětem ať mají do začátku

Známe to všichni. Peníze od rodičů vždycky pomohou, když člověk dospěje a vrhne se do pracovního světa, kde je odkázán sám na sebe a na svůj příjem. Pomohu Vám připravit strategii pro odkládání peněz dětem. Peníze budou likvidní a bez vázací doby.

Chceme stavět a potřebuji nejlevnější hypotéku

Nejlevnější ještě neznamená nejvýhodnější. Každá sleva něco stojí. V praxi se setkávám s tím, že lidé si k hypotéce sjednávají služby banky, které jsou drahé a mají za cíl vydělat bance, nikoliv klientovi. Kontaktujte mne, ukáži vám co tím myslím a jak se tomu vyhnout.

Jmenuji se Petr Kaštovský

jsem finanční a investiční poradce


  • ZKUŠENOSTI - ve financích působím téměř 10 let, za tu dobu jsem vytvořil přes tisíc finančních plánu a portfolií + miliony na vyplacených pojistných událostí. 
  • PROFESIONALITA - každé mnou navrhované řešení je vytvořeno tak, jako bych ho navrhoval sám sobě, mé rodině nebo mým přátelům.
  • ZNALOSTI - kdykoliv se na mne můžete obrátit. Znalosti a zkušenosti hrají v můj prospěch.
  • DŮVĚRA - na čem se domluvíme, to platí. Na důvěře mou práci stavím především
  • SPOLUPRÁCE - věnujte se svým dětem, partnerovi, rodině. O finance se Vám postarám já. Spolupráce, která funguje.

Co nabízím?

Svůj čas věnujte dětem, rodině, koníčkům a zálibám.

O finanční služby se Vám postarám já.

 

Srovnávám, doporučuji, informuji, prostě spolupráce

v nejvyšší kvalitě.

Každé mnou navrhované řešení je vytvořeno tak, jako bych ho navrhoval sám sobě, mé rodině nebo mým přátelům.

Podpisem smlouvy to nekončí, ale začíná. Nabízím svým klientům servis, který je doslova návykový.

VYUŽIJTE MÉ ZKUŠENOSTI

PRO VAŠE PENÍZE I VY.

KONZULTACE ZDARMA

Souhlasím *