Služby

Modelový příběh o tom, v čem Vám mohu pomoci.

Kvalitní poradenství je nedocenitelné ...

Když jsem dostudoval a hledali jsme s partnerkou vlastní bydlení, byl jsem vděčný za kontakt na finančního poradce, který naši hypotéku vyřídil tak, že jsme skoro nevěděli, že ji máme.

Je to už několik let a celou tu dobu si užíváme svobodu a komfort toho, že ať refinancujeme, nebo setrváváme u stávající banky, máme díky němu vždy ty nejlepší podmínky.

Na spořícím účtu si na radu Petra Kaštovského, finančního poradce, ponecháváme dostatečnou rezervu, takže nás nevykolejilo ani to, když žena přechodně přišla o zaměstnání. Měli jsme kam sáhnout.

A to i v případě, kdy jsem naopak já měl zdravotní problémy se zády a léčil jsem se 8 měsíců. Díky kvalitnímu zajištění pro případ pracovní neschopnosti to náš rodinný rozpočet ani nepocítil. A pokud by problémy přetrvávaly vím, že v případě invalidity nebo úmrtí bude o mně nebo moje blízké postaráno.

finanční poradce
Finanční poradce ostrava investiční poradce

Rozhodnutí, která změní Váš život …

I nám se vyplatilo našeho poradce doporučit známým. Když totiž jednou byli u nás na návštěvě – znáte děti  – můj nový telefon při dětských hrátkách padl za oběť a všichni jsme pak byli vděční za jejich kvalitní pojištění odpovědnosti.

I my máme dobře pojištěný majetek, a proto nás prasklá vodovodní trubka, zabouchnuté klíče nebo vandalem poničené auto nemůže rozházet.

Volné peníze odkládáme tak, abychom je měli dostupné a zároveň tak, aby prostředky vydělávaly.

Nechceme se v důchodu spoléhat na stát, protože víme, jaký je stát špatný hospodář. Petr Kaštovský (investiční a finanční poradce) nám ukázal cestu jak se zabezpečit na důchod, která nám dá svobodu a pocit jistoty.

Díky servisu a poradenství víme o všech novinkách na finančním trhu. Každou pojistnou událost nám pan Kaštovský pomáhá vyřešit a nahlásit.

Víme co se děje na trzích a o investicích máme maximální přehled. Když trhy zavládne panika, dozvídáme se to včas od pana Kaštovského a pokud máme tendenci udělat špatné rozhodnutí, pan Kaštovský nám vysvětlí případné dopady na naše portfolio.

Služby

Jste schopni si sjednat finanční produkt sami. Přidaná hodnota finančního poradce je zkušenost a praxe. Člověk se nestane za týden kvalitním právníkem nebo doktorem, je nutné dlouhá léta studovat, učit se a získat praxi. Zkušený finanční poradce Vám pomůže se správným nastavením produktů, ví co je pro Vás důležité a kde byste vyhazovali peníze oknem.

Finanční poradenství

Ne vždy nejnižší úroková sazba na hypotéce znamená, že máte nejvýhodnější hypotéku. Do nákladu hypotéky se řadí poměrně hodně věcí, které rozhodují o nejlepší a nejvýhodnější hypotéce. Nákladem v hypotéce může být odhad, vedení úvěru a účtu, pojištění, katastr, poplatky a další. Zkušený poradce ví jak s bankami vyjednávat, aby tyto náklady byly co nejmenší.

Hypotéka

Existuje stovky investičních strategií, které se tváří, že právě ony jsou ty nejvýnosnější, bezrizikové a že bez nich nemůžete existovat a musíte do těchto strategií investovat. Investiční poradenství je o zkušenostech a o praxi. Působím ve financích a investicích téměř deset let, díky tomu předávám mým klientům znalosti a zkušenosti, které jsem za tu dobu získal,.

Investiční poradenství

Pojištění je něco co potřebuje většina z nás. Ať už pojištění životní, cestovní nebo pojištění majetku a auta. Jsem nezávislý poradce, který poptá a prověří všechny pojišťovny, nabídky pro Vás přehledně porovnám, sdělím Vám cenu, výhody a nevýhody, ale rozhodnutí je vždy na Vás.

Pojištění

Není nic jednoduššího než poprosit Google o pomoc při hledání "nejlepšího" finančního produktu, vše si vyhledat, nastudovat, jít na nejbližší pobočku a uzavřít smlouvu. Jenže co a jak na Googlu hledat? Co je v pojištění (investicích, hypotéce) nejdůležitější? Na co si dát při výběru pozor? Jaké jsou výluky? Jak správně sepsat pojistnou událost, abych z pojišťovny peníze dostal? Jak správně reagovat na propady na trzích? O nic se nestarejte, o vše se starám já.

Servis

Za svou praxi jsem poznal několik strategií, některé výnosné a některé ztrátové nebo nákladové. V investování je nejdůležitější správná volba investiční strategie, disciplína a být odolný vůči hloupým a nedůležitým zprávám. Kontrola emocí rozhoduje o úspěšném nebo neúspěšném výsledku.

Investování

Co nabízím?

Každé mnou navrhované řešení je vytvořeno tak, jako bych ho navrhoval sám sobě, mé rodině nebo mým přátelům. To vše díky úrazu, který se mi stal.

Podpisem smlouvy to nekončí, ale začíná. Nabízím svým klientům servis, který je doslova návykový.

Využijte mé zkušenosti pro sebe i Vy.

KONZULTACE ZDARMA