Pojištění invalidity

Co znamená invalidita?

Něco co změní Váš život. NAVŽDY!

Ano navždy! Je lehčí si připouštět, že nám toto riziko vůbec nehrozí.

Je lepší si říkat, že se nám to nestane, že jsme nesmrtelní nebo snad, že jsme na sebe opatrní. Jenže ostatní jsou na Vás opatrní? Nebo jsou opatrní zase jen na sebe?

Bohužel to samé si říkali lidé, kteří byli zdraví a pak se to stalo. Stalo se něco co změnilo jejich životy a ne jen jejich, ale celého okolí neboť invalidní vozík se stal součástí jejich života.

To vše stojí peníze, hromadu peněz!

V době, kdy jsem měl zdravotní problémy jsem byl kousek od invalidního vozíku. Také jsem si myslel, že jsem nesmrtelný. Můžete se opíjet rohlíkem, ale tvrdím, že pokud se to stane, je lepší být finančně připraven než překvapen.

Pojištění invalidity přehledně.

Průměrná výše invalidních důchodů je:

1. stupeň 6.000 Kč,

2. stupeň 6.700 Kč,

3. stupeň 10.300 Kč měsíčně.

Pokud máte děti, manželku a hypotéku, tak to znamená katastrofu. To vše se dá řešit pojištěním invalidity.

Většina příčin invalidity je z důvodu nemoci a sice 95%. Pouze 5% invalidity je z důvodu úrazu. To znamená, pokud máte pojištění invalidity pouze úrazem, nic Vám to neřeší.

To je jako by pojišťovny vymyslely u pojištění vozidel produkt havarijní pojištění, který by Vás chránil pouze při střetu s vozidlem Bugati Veyron. Při střetu s ostatními vozidly by se neplnilo.

Nejde jen o to se pojistit.

Jde o to, myslet při výběru na všechno.

Pojištění invalidity by mělo být nastaveno tak, aby pokrylo počáteční výdaje spojené s invaliditou, náklady na zdravotní péči, zaplacení závazků (popř. částečné) a dále pak splnění cílů (studium dětí apod.).

Při výběru pojišťovny požadujte krytí pro všechny stupně invalidity (v závislosti na povolání). Prověřte výplatu peněz a čekací dobu. 

Rada na závěr: Přestaňte platit drahé pojistky, nastavte si je správně a úsporu investujte. Je to jednoduché a stojí to za to!

Chcete nastavit funkční

životní pojištění?

Poptávku služeb popř. dotaz, napište do formuláře níže a odešlete